dziju veikals gardēžiem

 


ADĀM KOPĀ 2017

 * * *       

       Ja arī šogad, turpinot tradīciju, esat apņēmusies par Ziemassvētku dāvanām padomāt laicīgi, atrast aizraujošu brīvā laika kavēkli vai beidzot uzadīt kaut ko skaistu sev, tad mēs uzrunājam tieši Jūs! 

* * *

Amu komanda aicina piedalīties adīšanas maratonā visa gada garumā!


     2017.gadā amu komanda aicina piedalīties zeķu, cimdu un cepuru adīšanas maratonā visa gada garumā!

Variet apadīt vīru, mammu, meitu vai krustdēlu! Tas var būt Jūsu mūžā pirmais adījums! Variet adīt savā iemīļotajā adīšanas tehnikā, vai izmēģināt ko jaunu. Variet adīt vairākās krāsās, ar pīnēm vai mežģīnēm. Galu galā variet arī tamborēt! Variet katru mēnesi adīt tikai zeķes, vai tikai cepures; vienādas vai katru mēnesi  savādākas. Un gada izskaņā Jums būs 12 skaistas cepures vai 12 zeķu/cimdu pāri, katrai nepieciešamībai savs, vai arī 12 ļoti laicīgi sagatavotas Ziemassvētku dāvanas. Vai vienkārši iepriecinājusi sevi pašu ar jaunu cepuri, cimdiem vai zeķēm. 

* * *

Vienīgais noteikums – šoreiz adījumam jābūt pieaugušo izmēra (vai pusaudzim) . Ja mēneša laikā izdodas uzadīt vairākus zeķu/cimdu pārus vai vairākas cepures, tad izvēlieties vienu, mīļāko vai skaistāko, bet tikai vienu un atsūtiet mums šī adījuma foto.

* * *


noteikumi

  1. Katru mēnesi gaidām divus uzadītā izstrādājuma foto: viens foto, kur viens un tas pats izstrādājums redzams tapšanas procesā, otrs – jau gatavs valkāšanai.
  2. Foto pievienojiet nelielu aprakstu (kam darinātas, kur, kāpēc, vai kādu citu Jums būtisku informāciju par adījumu vai adīšanas procesu, utt.), jo aizkulišu informācija jau vienmēr interesanta. Foto, aprakstu, kā arī Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi nosūtiet uz info@amu.lv un tos varēs aplūkot www.amu.lv sadaļā “ADĀM kopā”. Savukārt, Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi saglabāsim drošībā un izmantosim tikai saziņai ar Jums.
  3. Februārī, maijā, augustā un novembrī – iespēja piedalīties loterijā un laimēt WYS dziju (tonis pēc Jūsu izvēles),  zeķu adāmās adatas, mazgāšanas līdzekli un valdziņu marķētājus. Decembrī  - atkal pārsteigums!
  4. Balvu izlozē piedalās tie, kas līdz konkrētā mēneša pēdējās dienas pusnkatij ir iesūtījuši abus foto. Par izlozi un uzvarētāju ziņosim amu mājaslapā un soc.tīklu profilos, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

Marutas B. augusta zeķes

Vasara zaļo un zied. Arī pļavās un dārzos ziedi. Tad nu zeķes ziedu zaļumā no vilnas dzijas 39. izmēra kājai. Būs Ziemassvētku maisā.
Jauku vasaru!


Elīnas H. augusta zeķes

Vienkārši adāmas, bet smukas zeķes - 2. Nr. adatas un parasta zeķu dzija no ONline. Cerams, būs labi valkājamas, apmēram 38-39 izmēra un pagaidām nonāks Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā :)

Baudiet augustu un skaisto laiku!

 


Ināras E. augusta zeķes

Te būs mans augusta adījums-vēl zeķes!To nekad nevar būt par daudz, gan jau sildīs kādam kājiņas!


Annas V. augusta zeķes

Augusta zeķes trīs dažādu krāsu ritmā, divas vienkrāsainas, bet trešā - melanžētā. Dzija - Alize, melnā no pilnas ficītes, zaļā un melanžētā - atlikums. Valkātāju vēl gaida. Adītas Atašienē.


Elīnas S. augusta zeķes

Augusta zeķes adīju sev, lai vasaras siltumu justu vēlā rudenī un ziemā.
Dzija ALIZE Super-Wash (75% Vilna un 25% poliamīds) un adatas KNIT PRO Karbonz nr.2,25, 15cm garas.
Novēlu visiem iekrāt vasaras sauli, lai pietiek garajai ziemai!


Marijas L. augusta zeķes

Atvaļinājums jau iet uz beigām, bet īstas vasaras Norvēģijā tā arī nebija. Ļoti bieži noderēja vilnas zeķītes- šoreiz vīriešu. Adīju no Teksrena vilnas pieliekot klāt Angoru 2. Zeķītes savu īpašnieku jau atradušas. Zeķes tapa Norvēģijā.


Lienes B. augusta cepure

Tapusi cepure krustdēlam. Merinvilna maiga ar ķeltu skaistajām pīnēm.


Ilonas B. augusta zeķes

Uzadītas zeķes diviem puišiem,tēvam un dēlam. Zeķu dzija 75 % vilna, 25 % akrils.Adītas Garkalnē.


Ilvas P. augusta zeķes

Šoreiz bija otrais piegājies zeķēm no sešstūriem, tagad biju gudrāka un zeķes sanāca pareizā lieluma, lai manai kājai nebūtu ne par lielu, ne mazu. Zeķes pārsvarā adītas pārvietojoties no Rīgas uz laukiem un atpakaļ.


Lindas K. augusta zeķes

Augusts tik nemanāmi ātri grib no mums paslēptties, ka grūtti pat pieņemt, ka tulīt, tulīt jau septembriis. Šoreiz mani savaldzināja dzija, tā it kā apbūra mani ar savām mierīgām krāsām. Zeķītes būs kādai 38. vai 39.izmēra valkātājai. Bet varbūt sildīs manas kājiņas.:) Šoreiz ļoti patika krāsu spēle.


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me