dziju veikals gardēžiem

 


ADĀM KOPĀ 2017

 * * *       

       Ja arī šogad, turpinot tradīciju, esat apņēmusies par Ziemassvētku dāvanām padomāt laicīgi, atrast aizraujošu brīvā laika kavēkli vai beidzot uzadīt kaut ko skaistu sev, tad mēs uzrunājam tieši Jūs! 

* * *

Amu komanda aicina piedalīties adīšanas maratonā visa gada garumā!


     2017.gadā amu komanda aicina piedalīties zeķu, cimdu un cepuru adīšanas maratonā visa gada garumā!

Variet apadīt vīru, mammu, meitu vai krustdēlu! Tas var būt Jūsu mūžā pirmais adījums! Variet adīt savā iemīļotajā adīšanas tehnikā, vai izmēģināt ko jaunu. Variet adīt vairākās krāsās, ar pīnēm vai mežģīnēm. Galu galā variet arī tamborēt! Variet katru mēnesi adīt tikai zeķes, vai tikai cepures; vienādas vai katru mēnesi  savādākas. Un gada izskaņā Jums būs 12 skaistas cepures vai 12 zeķu/cimdu pāri, katrai nepieciešamībai savs, vai arī 12 ļoti laicīgi sagatavotas Ziemassvētku dāvanas. Vai vienkārši iepriecinājusi sevi pašu ar jaunu cepuri, cimdiem vai zeķēm. 

* * *

Vienīgais noteikums – šoreiz adījumam jābūt pieaugušo izmēra (vai pusaudzim) . Ja mēneša laikā izdodas uzadīt vairākus zeķu/cimdu pārus vai vairākas cepures, tad izvēlieties vienu, mīļāko vai skaistāko, bet tikai vienu un atsūtiet mums šī adījuma foto.

* * *


noteikumi

  1. Katru mēnesi gaidām divus uzadītā izstrādājuma foto: viens foto, kur viens un tas pats izstrādājums redzams tapšanas procesā, otrs – jau gatavs valkāšanai.
  2. Foto pievienojiet nelielu aprakstu (kam darinātas, kur, kāpēc, vai kādu citu Jums būtisku informāciju par adījumu vai adīšanas procesu, utt.), jo aizkulišu informācija jau vienmēr interesanta. Foto, aprakstu, kā arī Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi nosūtiet uz info@amu.lv un tos varēs aplūkot www.amu.lv sadaļā “ADĀM kopā”. Savukārt, Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi saglabāsim drošībā un izmantosim tikai saziņai ar Jums.
  3. Februārī, maijā, augustā un novembrī – iespēja piedalīties loterijā un laimēt WYS dziju (tonis pēc Jūsu izvēles),  zeķu adāmās adatas, mazgāšanas līdzekli un valdziņu marķētājus. Decembrī  - atkal pārsteigums!
  4. Balvu izlozē piedalās tie, kas līdz konkrētā mēneša pēdējās dienas pusnkatij ir iesūtījuši abus foto. Par izlozi un uzvarētāju ziņosim amu mājaslapā un soc.tīklu profilos, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

apsveicam!!!


Ināras E. novembra zeķes

Noadīts kārtējais zeķu pāris. Nosaukums"Lapkritis". Zeķes adītas rudens krītošo lapu iespaidā. Izvēlējos krāsas atbilstoši Latvijas karoga krāsām, jo novembris ir mūsu valsts Dzimšanas diena.Gan jau sildīs kādam kājiņas!


Elīnas H. novembra zeķes

Novembra zeķēm izmantoju no oktobra zeķēm palikušas dzijas, papildus vēl mazliet sarkanā dzija un pērlītes - sarkanajiem ziediņiem pēdējās rindas ir ar stikla pērlītēm.
Zeķes adītas no purngala, ļoti labi var izadīt visu dziju, no gaišās pēc noraukuma palika vien apmēram metrs pāri. Raksts no bezgala plašajiem un bagātīgajiem Ravelry krājumiem, adatas 2.25 un 2 mm.


Modras S. novembra cepure

Novembra cepure, kas jau silda un priecē sevi vēsajās dienās. Izmantotā dzija Drops Flora, 65%vilna, 35%alpaka. Tumšās joslas - dažādu
dziju ''apkopojums''. Adāmadatas Nr.2.5


Svetlanas M. novembra cepure

Novembrī uzadīju beretīti no biezas dzijas.Sanāca ļoti silta un apjomīga.


Annas V. novembra zeķes

Mīkstas siltas zeķītes, 10% mohēra, 90% akrils. Visu vasaru šī dzija gaidīja pasta nodaļas plauktā līdz pārtapa par zeķītēm. Adītas Atašienē.


Ilutas V. novembra zeķes

Zeķes adītas pēc individuāla pasūtījuma meitai Madarai. Izmērs 39/40, no Latvijas aitu vilnas ( bordo )un 100% akrila ( balts).a


Ilvas P. novembra cepure

Nosūtu vienu no novembrī tapušajmiem darbiem, šoreiz silta vilnas cepure, kuru centos adīt gofra tehnikā, cepure jau ir pie tās valkātāja.


Leldes P. novembra zeķes

Manas lielās,novembra zeķes,45 izmēra,siltas,biezas un cerams,tīkamas valkātājam.
Zeķītes tapušas Ogrē, no vilnas dzijas,izmantoti dažādi dziju atlikumi,par pamatu ņemot balto krāsu.Zeķītes jau uzdāvināju Mārtiņos.


Antonijas B. novembra zeķes

Te būs manas novembra zeķes


Elīnas S. novembra zeķes

Sarūk 2017.g. un kopā ar to manu zeķu garums. 
Šoreiz ņēmu akrila dziju, klāt liku 50% mohēru ar akrila un vilnas piejaukumu un pa māju staigājamās zeķes ir gatavas!
Īpašniece arī ir! Zeķes adīju Aglonā. 


Aijas Ķ. novembra cimdi

Pirkstaiņi par godu Latvijas 99. dzimšanas dienai.
100% dabīga vilnas dzija no Limbažu tīnes.


Ilonas B. novembra zeķes

Brālim Ziemassvētkos būs atkal jaunas zeķes. 75%vilna 25% akrils.Adītas Garkalnē.


Antras B. novembra zeķes

Šīs zeķes ir manam kolēģim. Sarkanas? Vīrietim? Jā, viņš bija dzirdējis, ka sarkanu zeķu nēsāšana līdz pret kāju sāpēm. Tikai nekur nevar nopirkt 43 izmēra zeķes sarkanā krāsā. Tā nu es viņam uzmargoju. Ceru, ka tās darbosies!


Dainuvītes G. novembra zeķes

Novembrī sāk tapt zeķes Ziemassvētku dāvanām. Šīs lillā( bildē galīgi zilas))) būs dāvana meitas skolotājai. 38 izmērs, zeķu dzija, 2. numura adatas.


Rudītes T. novembra zeķes

Tumšajos novembra vakaros gribas gaišumiņu, tā nu tapa šīs ar latvju rakstu zīmēm adītās zeķes, kas būs lieliska dāvana māsai Ziemassvētkos. 38. izmēra zeķes adītas ar pusvilnas un vilnas dziju. 


Diānas V. novembra cimdi

Joprojām iemīlējusies islandiešu vilnā Lèttlopi un ir uzadīti vienkārši cimdi sīkrakstā ar kuriem pēcāk doties mežā eglīti lūkot! 3 izmēra adatas. Cimdiņi jau gādā par siltumu manā sirdī un rokām! :)


Daces M. novembra zeķes

Novembra zeķes adīju konkrētam cilvēkam - latviešu izcelsmes jauneklim, kas pirmo reizi mūžā piedzīvoja ziemu Eiropā. Klimata šoka gadījumā - galvenais, lai kājas siltas! 
Zeķes adītas no divkārtīgās Pāces dzijas, ņemot to no abiem kamola galiem. Tādējādi var iegūt stipri līdzīgas zeķes bez dzijas notīšanas līdz pareizajai krāsu pārejai.


Vijas P. novembra zeķes

Zeķes adījās ļoti ātri,jo patika šī krāsu pāreja. Izmantota vācu dzijas Sockenwolle 75%vilna,25% poliamīds,izlietojās gandrīz 84 grami,3.Nr.adāmadatas.(piel.057.,058.)


Antonijas S. novembra zeķes

Zeķes adītas no parastās lauku vilnas dzijas , nr.3 adāmadatas,svars 100grami,42. izmērs.Adītas Ludzā ,vienkārši īsinot laiku,bet jau uzdāvinātas.


Ineses T. novembra zeķes

39. izměra sieviešu zeķes, adītas no pusvilnas dzijas, adatas 2,5 izmēra aukstajiem rudens ziemas vakariem, siltumam un omulībai!


Lindas K. novembra zeķes

Ir tik jauki adīt un tik grūti atcerēties nobildēt un aizsūtīt jums cakojumu. Liepājas pusē novembrī daudz un dūšigi pūta vējš, tādēļ vakara pusē sanāca daudz laika adīt. Labā kompānijā, harmonijā ar sevi, tapa siltas un krāsainas kājas jauniešiem. Izmērs 41. Bet svarīgākais jau ir pozitīvāk izjūtas.


Ingas R. novembra zeķes

Zeķes adītas no dziju mix (dzija ārdīta un otrreizēji izmantota) - nav 100%vilna, bet vairāk nēsāšanai istabā čību vietā. Zeķu grozā papildinājums.


Maijas G.novembra zeķes

Šoreiz man tapa ātras zeķes mammai uz slimnīcu , atkopjoties pēc operācijas. Kad sev pašam grūti uzvilkt, ļoti noder zeķes bez papēža, tautās zināmas kā spirālzeķes.


Intas Z. novembra zeķes

Šīs zeķes varētu nosaukt par "pieneņu pļavu" pretstatā novembra pelēkumam. Tik ļoti gribējās kaut ko košu un saulainu!!!!!
Es varu, es varu, es varu, ja gribu
Vērst naidu un bailes par mīlestību
Ar smaidu, ar smaidu, ar spītību sejā
Visaugstāko kalnu es gāzīšu lejā.

G. Račs


Terēzijas M. novembra cepure

Novembrim uzadīju tādu vieglu, sportisku cepurīti skriešanai un nūjošanai. Ja ziema mūs lutinās ar sniegu, tad varēs uzvilkt ejot slēpot.


Aijas J. novembra cimdi

Ziemā noderēs cimdi, adīti no Limbažu divkārtīgās vilnas dzijas. Raksts no Mirdzas Slavas grāmatas "Latviešu rakstainie cimdi".


Anitas S. novembra zeķes

Draudzene lūdza uz vārda dienu siltas zeķes. Pie zeķu dzijas pievienoju vēl mohēras diedziņu.


Ineses A. novembra cepure

Šoreiz cepurīte. Meitai jubileja, - lūdza beretīti mīļākajā krāsā, Uzadīju. Ceļos uz Līvāniem no Jēkabpils.


Marutas B. novembra zeķes

Nu jau sniega pārslas pārklāj zemes virsu. Kājās tā vien prasās zeķītes. Tad nu baltas zeķītes no vilnas 39. izmēra kājai. Tā vien prasās Ziemassvētku dāvanu maisā.
Lai gaišs svētku gaidīšanas laiks!


Annas V. novembra zeķes

Zeķes adītas no Pāces dzijas, dabīgā 100 procenti lauku dzija. Zeķes tiks dāvinātas Gunāram, kuram patīk staigāt nevis istabas čībās , bet zeķēs.


Indras Š.J. novembra zeķes

Uzadīju zeķes pirtniekam 42.izmēru, lai siltas kājas ziemā.
Adīju no Angoria 6, izadīju 1 fici. 


Marijas L. novembra zeķes

Šomēnes garās zeķes meitai, lai ziemā kājām silti. Sen bija sapnis noadīt garās zeķes. Tās ir pirmās. Zeķes tapušas Aglonā. 


Gunitas V. novembra zeķes

Novembra zeķes tapa no Regia 4-kārtīgās zeķu dzija (75% vilna, 25% poliamīds), 100g/420m, krāsas kods 04164,izlietots 90g dzijas. Adatas - 2,5 mm. Pirmo reizi adīju abas zeķes reizē , neizmantojot zeķu adatas, bet gan adatas ar auklu. Zeķes tapa Salatēta dāvanu maisiņam, ~ 41 izm. Ravelry projekts - Radar's Teddy Bear.


Ingas L. novembra zeķes

Manas novembra zeķes adītas no Schoppelwolle dzijas Zauberball Crazy, Route 66, ko iegādājos Amu. No šīs dzijas adu jau otro zeķu pāri, - Route 66 krāsu salikumam ir liela piekrišana. Zeķes ceļos uz Bordo pilsētu Francijā.


Ievas R. novembra zeķes

Šomēness iemācījos adīt zeķes- čības.
Forši adīt, ērti nēsāt un negribas vilkt nost.
Satinu pārsteiguma kamolu un ļāvos krāsām. Izmantoju adatas nr 3. Zeķes tapušas Ādažos, valkāšu pati.
Tagad jau top jauns pāris - Ziemassvētku dāvanu maisam.


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me