dziju veikals gardēžiem

apsveicam!!!


Marutas B. augusta zeķes

Vasara zaļo un zied. Arī pļavās un dārzos ziedi. Tad nu zeķes ziedu zaļumā no vilnas dzijas 39. izmēra kājai. Būs Ziemassvētku maisā.
Jauku vasaru!


Elīnas H. augusta zeķes

Vienkārši adāmas, bet smukas zeķes - 2. Nr. adatas un parasta zeķu dzija no ONline. Cerams, būs labi valkājamas, apmēram 38-39 izmēra un pagaidām nonāks Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā :)

Baudiet augustu un skaisto laiku!

 


Ināras E. augusta zeķes

Te būs mans augusta adījums-vēl zeķes!To nekad nevar būt par daudz, gan jau sildīs kādam kājiņas!


Annas V. augusta zeķes

Augusta zeķes trīs dažādu krāsu ritmā, divas vienkrāsainas, bet trešā - melanžētā. Dzija - Alize, melnā no pilnas ficītes, zaļā un melanžētā - atlikums. Valkātāju vēl gaida. Adītas Atašienē.


Elīnas S. augusta zeķes

Augusta zeķes adīju sev, lai vasaras siltumu justu vēlā rudenī un ziemā.
Dzija ALIZE Super-Wash (75% Vilna un 25% poliamīds) un adatas KNIT PRO Karbonz nr.2,25, 15cm garas.
Novēlu visiem iekrāt vasaras sauli, lai pietiek garajai ziemai!


Marijas L. augusta zeķes

Atvaļinājums jau iet uz beigām, bet īstas vasaras Norvēģijā tā arī nebija. Ļoti bieži noderēja vilnas zeķītes- šoreiz vīriešu. Adīju no Teksrena vilnas pieliekot klāt Angoru 2. Zeķītes savu īpašnieku jau atradušas. Zeķes tapa Norvēģijā.


Lienes B. augusta cepure

Tapusi cepure krustdēlam. Merinvilna maiga ar ķeltu skaistajām pīnēm.


Ilonas B. augusta zeķes

Uzadītas zeķes diviem puišiem,tēvam un dēlam. Zeķu dzija 75 % vilna, 25 % akrils.Adītas Garkalnē.


Ilvas P. augusta zeķes

Šoreiz bija otrais piegājies zeķēm no sešstūriem, tagad biju gudrāka un zeķes sanāca pareizā lieluma, lai manai kājai nebūtu ne par lielu, ne mazu. Zeķes pārsvarā adītas pārvietojoties no Rīgas uz laukiem un atpakaļ.


Lindas K. augusta zeķes

Augusts tik nemanāmi ātri grib no mums paslēptties, ka grūtti pat pieņemt, ka tulīt, tulīt jau septembriis. Šoreiz mani savaldzināja dzija, tā it kā apbūra mani ar savām mierīgām krāsām. Zeķītes būs kādai 38. vai 39.izmēra valkātājai. Bet varbūt sildīs manas kājiņas.:) Šoreiz ļoti patika krāsu spēle.


Ineses A. augusta zeķes

Vasara sāk lūkoties uz rudens pusi. Lietavas... tik ļoti gribas saulīti un siltumu. Atmiņās kavējos saulainajā Dalmācijā, un tapa tematiskas zeķītes. Dāvana ceļos No Jēkabpils uz Dobeli.

Aijas S. augusta zeķes

Sarkanās puķes
Vilnas zeķes, 42.izmērs
100% vilna
Adītas Garkalnē
Rudens jau nav aiz kalniem!


Dainuvītes G. augusta zeķes

Augustā sanācis kaut kas strīpains . Baidījos , ka zeķe nebūs laba , vietās kur mainās diegs, bet izmazgājot viss sagāja savās vietiņās. Vīriešu zeķes 43.izmērs, adītas no zeķu dzijas ar 2nr adatām


Diānas V. augusta cepure

Nupat tapušas divas ērtas cepurītes rudens darbiem laukos no burvīgās Léttlopi vilnas. Cepures ar baudu jau nēsāju pati! :)


Baibas S. augusta zeķes

Zeķes adītas kāzu vārtiem, tas ir viens no 9 pāriem, kas paredzētas vārtos, 39. izmērs, paredzētas līgavai. Adīts no Alize Lanagold dzijas. Par cik vasara tāda aukstāka, šogad labi adās:)


Mārītes A. augusta zeķes

Manas augusta zeķes adītas Birzgalē - no Limbažu tīnes dzijas. 38.izmērs. Kaut kas vēl pavisam vasarīgs -starp kliņģerīšu oranžajām ziedlapiņām un cēlajām lillā dālijām.


Leldes P. augusta zeķes

Manas augusta zeķītes 41 izm.,kolēģei.
Mūsu Latvijas skopā vasara turpinās,tāpēc arī tagad tapušas siltas zeķītes,kas adītas no šķeterētas, divkārtīgas,parupjas,baltas lauku dzijas un raibumiņiem klāt koši zila,parupja pusvilna.Papēdītī - lauku,pelēkā,ar pavedienu sintētikas klāt,lai tas izturīgāks.
Zeķītes no Ogres.


Ingas L. augusta zeķes

Augustā uzadīju netradicionālas konstrukcijas zeķes. Vispirms no krāsainas zeķu dzijas rievotā rakstā uzadīju zeķes stulmu taisnstūra formā. No pieskaņotas vienkrāsainas zeķu dzijas tapa mežģīņraksta "iestiķe", ko adīšanas procesā pieadīju krāsainā taisnstūra malām zeķes priekšdaļā. Tad uzlasīju stulma apakšmalas valdziņus un turpināju adīt ierastā veidā papēdi un pēdu. Un visbeidzot no vienkrāsainās oranžās dzijas rievotā rakstā pieadīju valnīti. Ar dekoratīvu i-cord aukliņu var regulēt zeķes platumu valnīša daļā.


Svetlanas M. augusta cepure

Šomēnes izlēmu uzadīt tieši tādu cepurīti kā iepriekšējā mēnesī,tikai citā krāsā. Adu divos diegos 15% akrils un 85% mohērs, cepure domāta meitai.


Ineses T. augusta zeķes

Nosūtu augusta darba foto - sieviešu zeķes 38.-39. izmēra, pusvilna un kazlēna mohēra, 2. nr. adāmadatas.


Antras B. augusta zeķes

Te mācījos vienlaicīgi adīt ar trīs pavedieniem. Labi jau nebija, bet kaut kas sanāca. Kaimiņiene bija priecīga par īszeķītēm. Izmantota parastā Pāces lauku dzija.


Ilutas B. augusta zeķes

Arī man augustā uzdījušās zeķes. Braucot brīvdienās, koferī ieliku vairākus rokdarbus. Arī pāris kamolus Regia strech zeķu dzijas un jaunās Knit Pro Zing 2mm 15 cm adatiņas. Zeķes sāku adīt vien mājupceļā. Uz prāmja, kas pārceļ no Hījumā atpakaļ uz kontinentu pūta spirgts vējiņs. Vīrs smēja, ka man pat kamoli igauniskās krāsās gadījušies. Tomēr, papēdi adot , 15 cm adatas man likās par īsu. Tādēl tapa nepilno kārtu papēdis. Zeķes sanāca 39- 40 izmēra, pagaidām ieguls dāvanu grozā.

Intas Z. augusta zeķes

Ir katram patiesība sava
Tas viss tiek laika svaros svērts
Vai īstā mana būs, vai tava
Lai saprastu, ir dzīvot vērts
Tāds mūžīgs strīds dzen mūs uz priekšu
Un vienam otru atklāt liek
Ir katram patiesība sava
Ar svešām sen vairs nepietiek
G.Račs
Šī ir mana diena dzejnieka sajūtās, un tā vien šķiet, cik precīzi!!!!! Augustā atkal zeķes, nenoskārstai vajadzībai! :)

Antonijas B. augusta zeķes

Septembris ir klāt! Drīz sāksies aukstumi un manas augusta zeķes noteikti kādam sasildīs kājiņas!


Daces M. augusta zeķes

Šajās zeķēs, kas ārēji ir vienkāršākas par vienkāršām, patiesībā ir ieadīts viss šīs vasaras ceļotprieks, sīkās ķibeles un zosāda! Tās man bija līdz katrā atvaļinājuma dienā, apceļojot Dienvidkurzemi, viesojoties Vidzemē un starp pārbraucieniem pārnakšņojot Rīgā. Bija dienas, kad izadīju tikai pāris adatas, sēšot pie auto stūres (protams, kad auto stāv!), bet bija arī tā, ka rāmi sēdēju un zibināju adatas, baudot, piemēram, saulainu novakari Aizputē pie Tebras vai Mālēdiena festivālu Vaidavā. Šovasar sapratu, ka esot kustībā, ir grūti adīt ko tehniski sarežģītu, bet kaut kas vienkārši adāms man ir nepieciešams tikpat ļoti kā ūdens un gaiss! Adīšana man vairs nav hobijs, tā ir ikdienas nepieciešamība!

Gunitas V. augusta zeķes

Augusta zeķes raibas kā dzeņa vēders tapušas no Red Heart Sport Socks Color zeķu dzijas (75% vilna, 25% poliamīds), krāsas kods 00020. Adatas kā parasti - manas iemīļotās Knit Pro koka adatiņas, šoreiz 2.5mm. Zeķu tapšanas gaitā nācās savu ieceri vienkāršot - šis dzijas krāsojums prasīties prasījās pēc gludi labiska adījuma. :) Zeķītes sildīs kādas atraktīvas jaunietes kājiņas (~36 izm.). 


Aijas Ķ. augusta zeķes

Danču zeķes skolēnam. Adītas no Limbažu tīnes 100% vilnas dzijas. Zeķu izmērs 38. Madonas raj. Kusa


Ingas R. augusta zeķes

AUGUSTA garzeķes- vienkāršā mežģīņrakstā. Adītas no dzijas ar nelielu sintētikas piejaukumu,līdz ar to kaut kā pašai personīgi pārbaudīts: vilna tomēr patīkamāka liekas, lai vai asa vai mīkstāka.


Vijas P. augusta zeķes

Zeķes adītas no krāsainas vilnas dzijas sajaukuma 90 grami, adāmadatu numurs 3.,adītas meitai pēc pasūtījuma,izmērs38.


Andras S. augusta zeķes

Augusta zeķes ir rudens ieskaņās Izmērs 36 , adītas no diegu pārpalikumiem. Pirmoreiz adot zeķi domāju - pietiks vai nepietiks diegs.Pietika. Sarkanais vēl noderēs kādai citai zeķei pa strīpiņai, dzeltenais gan palika pāri tik 40cm :)


Anitas S. augusta cimdi

Paspēju vēl noadīt cimdus Latvijas lietainās vasaras krāsās.


Antonijas S. augusta cepure

Berete adīta no dzijas drops Delight,apaļadāmadatu numurs 4.,42 grami. Vispirms berete tika izadīta,tad bija doma safilcēt veļas mazgājamā mašīnā,taču eksperiments mazliet neizdevās,jo dzijas sastāvā ir 75% vilna.Cerējām,ka safilcēsies,bet nekā..

Maijas G. augusta zeķes

Manas augusta zeķes adītas no diva veida zeķu dzijas, abas vācu izcelsmes. Lai cik vienādi nebūtu kamoliņi no ārpuses, pēc mērfija likuma iekšpusē vienam atrodas mezgliņš, kas pārveido krāsu pāreju pa savam un rezultātā sanāk vēl interesantāka adīšana nekā iecerēts! Prieks par siltām kājām un skaistām rudens krāsām!

 


Ievas R. augusta zeķes

Šogad augusts ir piramais mēnesis, kurā knapi paspēju zeķes uzadīt.
Gluži vēl siltas, tikko no adatām.
Šis pāris ir dāvana man mīļam radiniekam ar 44. kājas izmēru. Izmantoju dziju no savas lādes. Zeķes adītas gan laukos Talsu pusē, gan Ādažos. Izmantoju savas mīļākās adatas ar numuru 3.
Par fotomodeli kalpoja mana vīra kājas.
Lai visiem krāsains un saulains rudens.

piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me