dziju veikals gardēžiem

Ilzes A. janvāra cepure

Vai šis būs janvāra labākais darbiņš? Kas to var zināt. Bet ja viens, tad viens.
Gada tumšajā laikā izmēģināju Red heart Reflective dziju ar atstarojošo pavedienu. Cerams, ka būs drošāk. Komplektā ir arī apjomīga apaļšalle. Cepure tapusi Rīgā.
Laimīgu Jauno gadu!


Ievas R. janvāra cepure

Šo gadu sāku ar cepuri savai tīnei. Pie jaunā ziemas tērpa bija nepieciešama jauna cepure. Zilo dziju atradu lielveikalā. Biju patīkami pārsteigta par sastāvu. Zaļā dzija punktiņiem atrasta pašas dziju krājumos.
Ideja no INSTAGRAM. Cepure tapusi Ādažos.


Vijas P. janvāra zeķes

Janvārī ir tapušas raibās zeķes kā pati dzīve. Adītas no zeķu dzijas ,80 gr,adatas Nr. 2,5, 38 . izmērs. Zeķes adītas Ludzā,cerot ,ka gan jau atradīsies kāds ,kam derēs.


Antonijas S. janvāra zeķes

Janvāra zeķes ir tapušas no zeķu dzijas ,adatas Nr. 2,5, 38/39 izmērs.Zeķes adītas Ludzā un domātas mazdēlam,kuram patīk spēlēt hokeju.Lai vienmēr būtu siltas kājas.


Vijas B. janvāra cimdi

Laimes nesēja,talismana cimdi jaunam cilvēkam adatas 1,75mm,dzija 50% vilna 50%akrils. Cimdos ieadītas vairākas latvju zīmes,kas varētu nest laimi nākamajam studentam. Zalktis simbolizē gudrību un sauleszīme ir visas dzīvības spēks.


Ingas L. janvāra zeķes

Ieradumam liels spēks :), arī ziema turpinās, tāpēc janvārī uzadīju vēl vienu zeķu pāri, paredzētu dāvanai. Adīju no krāsainas zeķu dzijas, kam pievienoju kidmohēras pavedienu. Zeķes paredzētas dāvanai.

Astrīdas O. janvāra zeķes

Šis zeķu pāris ir adītas medniekam ar izmēru 45 no Pāces vilnas dzijas.


Laumas K. janvāra zeķes

Saliku kopā divus Limbažu tīnes pavedienus un ar 3.nr. adāmadatām Jelgavas novadā tapa zeķu pāris, kam valkātāja vēl nav zināma. Mustura ideju aizņēmos no grāmatas "Atraktīvas zeķes".


Ināras E. janvāra zeķes

Rokdarbi- tā ir mana slimība, kura nepāriet, bet paliek aizvien spēcīgāka.
Ļoti patīk adīt un tamborēt, šoreiz ir tapušas zeķes, kuras noteikti sameklēs savu saimnieku. Patīk eksperimentēt, radīt kaut ko savu. Arī šīs zeķes ir neliels eksperiments.Tās nāk no Ludzas.


Kristīnas V. janvāra cepure

Janvārī noadīju cepuri savai krustmātei. Viņa atsūtīja dziju kamolīšus no saviem krājumiem un pateica, kādu modeli vēlētos: Nost ar melnām cepurēm! Tad nu ķēros klāt- un nu, cepurīte ir gatava! Fotomodele Aira.


Aijas S. janvāra zeķes

Sieviešu zeķes. 100% vilna, 40.izmērs.
Adatu izmērs nr.3. Adītas Garkalnē.


Lienes E. janvāra cimdi

Tamborēti cimdi ar tamborētiem ziedińiem. Ideju smēlos Pinterest dzīlēs.


Maijas G. janvāra cimdi

Man tapuši dubultie cimdi pusaudzim, kam janvārī ir dzimšanas diena. Adīju īstā ziemā un siltumu jutu jau procesā. Adīti no tīras vilnas pelēkā un zilajos toņos ar 1,5mm adatām.


Ievas Tr. janvāra cepure

Jauns gads, jaunas iespējas. Iepriekšājā gada laikā jau tā bija pierasts, ka katru mēnesi kas jāuzada, ka tagad rokas "niez" ko jaunu pasākt. Tā kā zeķes kādam laiciņam saadītas, tad šoreiz ķēros pie cepures.
Cepure adīta sev, Adīta ar apaļajām 7mm adatām, priecājoties par nejauši rokdarbu groziņā aizķērušās dzijas krāsām un patīkamo faktūru. Darbs tapis un jau tiek valkāts Rīgā.
Paldies par iespēju, darot to, kas sagādā prieku sev, dalīties tajā ar pārējām rokdarbniecēm.

Jauku šo gadu mums visām!


Elīnas S. janvāra zeķes

Labprāt uzsāku adīšanas maratonu, pirmās janvāra zeķes adīju no Alize dzijas (75% vilna, 25% poliamīds) un ar 2.nr bērza līmētajām adatām.
38.izmēra zeķes tapa Aglonā bet par īpašnieku.. nāks laiks un īpašnieks arī būs!


Iras Z. janvāra zeķes

Zeķes no vilnas dzijas vecmāmiņai.


Dainuvītes G. janvāra zeķes

Uzadījās zeķītes no merīno vilnas un zeķu dzijas pārpalikumiem, zeķu dzija tika iestrādāta pēdas daļā , lai zeķes ilgāk kalpotu! Izmērs 39 -40! Adītas Staļģenē))


Anitas S. janvāra cimdi

Pirms kāda laika mana draudzene izteica vēlēšanos iegadāties tumši sarkanus cimdus ar zeltu. Tās esot viņas krāsas. Esmu uzadījusi pirkstainus cimdiņus no tumši sarkanas merīno vilnas dzijas ar pērlītēm. Ļoti ceru, ka draudzenei būs patīkams pārsteigums dzimšanas dienā.


Ilvas P. janvāra cepure

Nosūtu savu janvārī tapušo cepuri enterlak tehnikā, jo man kā salīgam cepuru nekad nevar būt par daudz.
Beidzot izmēģināju sen noskatītu Red heart dziju ar atstarojošo pavedienu, kas citiem satiksmes dalībniekiem ļaus mani ieraudzīt arī tumšā laikā :). Cepure iesākta tika laukos, bet pabeigta Rīgā.

Tagad tikai jāizdomā cepurei atbilstoši cimdiņi un apaļšalle. :)


Antonijas B. janvāra cepure

 Mans janvāra darbiņš ir cepure, kura ir darināta sev. Darbiņš tapis Ciblā.


Kristīnes B. janvāra zeķes

Vēl pirms konkurs bija izsludināts, biju jau zeķes sākusi adīt. Nopriecājos, ka varu turpināt un nevis adīt ko jaunu. Zeķes dziļiem ziemas sniegiem. Adītas pie kamīna, kad ārā plosās aukstie vēji. Dzija Rellana Garne Spicy serija.

Signes D. janvāra cepure

Šī mēneša mazprojekts - Ravelry testēta cepurīte Hat "Frozen leaves". Uzadīju cepurīti, bet aizmirsu nobildēt nenobeigtu , jā tas ir grūti- atcerēties darba vidū 'par foto! Cepure būs mazmeitai. Tā adīta noDebbie Bliss Donegal Luxury Tweed Aran - adatas Nr3., 50 izmērs.
Tad nu nolēmu adīt otru - no Drops Alpakas - adatas Nr3 - 54-56 izmērs. Mīksta un "nekodīga" - atdāvināju meitai, noderēs pavasarim.

Marutas B. janvāra zeķes

Sveiciens visiem jaunajā gadā!
Sniegs jau gandrīz devies prom un parādījusies zālīte. Zeķes arī ar sniegu un zaļumiem. Adītas no vilnas dzijas, 39.numura kājai. Gan jau valkātāja pati atradīsies!
Lai jauks noskaņojums un radoši nākošie mēneši!


Lienes V.K. janvāra zeķes

Decembra vidū, meklējot internetā informāciju par zābakos velkamām zeķēm piemērotāko dziju, uzgāju jūsu adīšanas maratonu un ar nepacietību gaidīju šo gadu cerībā, ka ikmēneša adīšana turpināsies. Liels prieks, ka manas cerības piepildījās! 
Viss sākās ar to, ka bezcerīgi mēģināju atrast elegantus, siltus garos zābakus. Bezcerīgi, jo radās iespaids, ka sievietes šeit (Šveicē) kirziniekus vien valkā. Nolēmu sevi lieki nekaitināt un uzadīt sev plānas, bet siltas zeķes, ko ievilkt parastos zābakos. Salasījos internetā, kura ir vissiltākā vilna un devos tās meklējumos. Vienu zeķu pāri jau uzadīju decembrī no jaka vilnas dzijas, kas ir silta bez gala, bet diemžēl arī ļoti plāna un neizturīga (varbūt reiz saņemšos uz rakstainiem dūrainīšiem un tad tā būs ideāla). Šis, janvāra, pāris tapa no speciālās zeķu dzijas - Lana Grossa 'Meilenweit Cashmere' (70%vilna, 25%poliamīds, 5%kašmirs) - ar 2. numura adatām un pa mājām salasītiem krāsainu dziju pārpalikumiem. Redzēsim, cik grādu salu manas kājas šajās zeķēs izturēs un cik ilgi zeķītes kalpos. Lai mums visām siltas kājas arī krietnos mīnuss grādos!


Antras B. janvāra zeķes

 Zeķes adu jau nonstopā, kā laika kavēkli. Patīk krāsu spēle, redzēt, kāds būs rezultāts. Tad praktiski visas aiziet labdarībai. Pārsvarā adu no lauku dzijas, kas ražota Pācē. Šajās zeķēs drusciņ no sniega, drusciņ no zemes pelēkuma un zilās jūras. Tā izskatās Mazirbē pie jūras. Jūra gan ir brūnganīgi zilāka, bet tādu krāsu Pāce vēl neražo. Tāpēc šis zilais tonis.


Marijas L. janvāra zeķes

Šomēnes noadīju zeķes. Pagājušajā gadā noadīju 36 pāri zeķu- kāzām un ziemassvētkiem. Bet nevienu pāri nenoadīju savai ģimenei. Šoreiz zeķes man pašai. Šo rakstiņu atradu pagājušajā gadā Facebook, tikai nācās tulkot aprakstu no krievu valodas. Lai mums visiem veicas!


Intas Z. janvāra zeķes

Ar prieku turpinu sadarbību un janvārī tomēr vēl zeķes :) , kas jau silda kājas kādai dāmītei no Dobeles un priecē ar savu košumu.

Kā tev klājas, putniņ, tur zarā?
Dzīve jau tava nav pārāk gara
Ziema ir auksta, ledus zem kājām ...
Ko tu te dari tik tālu no mājām?

- Jā, man ir auksti, bet ziema drīz beigsies
Un tiem, kam neveicās, viss atkal veiksies.
Nesaki, brālīt, ka nezināji

Tu taču pats mani izdomāji ...

G.Račs


Leldes P. janvāra zeķes

Šīs sildīs kājas manai tantei Jūrmalā.Izmantota rupja,šķeterēta,balta un pelēka dzija,pirkta no izbraukuma tirgotājiem Cēsu pusē.39.izm.
Zeķītes tapušas Ogrē.Ļoti patīk adīt tieši zeķes,jo varu apvienot patīkamo ar lietderīgo-skatoties pa vakariem TV un adot vienlaicīgi...
"Asistents" suņuks Fredis :)


Līgas L. janvāra zeķes

Lai kājas nesaltu,mežģīņadījuma zeķes 41 izmēra kājai.

Svetlanas M. janvāra cepure

Cepuri uzadīju māsīcai dzimšanas dienā!Tā ir ļoti silta un tika adīta no mohēras dzijas.Cepure uzadīta no četrām dzijām un adatas Nr.4.Par konkursu uzināju no savas paziņas Marijas,kura dzīvo Aglonā.Viņa arī piedalās šajā konkursā.Mēs centīsimies viena otru atbalstīt konkursa laikā! Cepure darināta Preiļos.


Guntas V. janvāra zeķes

Šīs vilnas zeķes ar kazlēna vilnas pavedienu yapa cilvēkam ratiņkrēslā, lai vienmēr kājas ir siltumā!


Silvas K. janvāra zeķes

 Janvāra zeķes, adītas dubultbiezas, lai vēl nezināmajam valkātājam būtu divreiz siltāk.


Dairas J. janvāra cimdi

Janvārī uzadīti pirmie īstie rakstainie dūraiņi, būs kādam dāvanā. Izvēlējos etnogrāfiskos rakstus, bet krāsas izvēlējos citas.


Mārītes A. janvāra zeķes

Manas janvāra zeķes būs dāvanā kādai meitenei ar 38.izm. Adītas no sarkanas Limbažu tīnes vilnas dzijas, šoreiz vienkrāsainas, kas man ir neierasti. Tapušas Birzgalē.


Indras R. janvāra cepure

Nosūtu bildītes savai adītajai atstarojošajai cepurītei. Ar šo galvas segu var gūt ne tikai siltumiņu, bet arī justies droši uz ceļa, kad saule jau aizgājusi čučēt! Šoreiz- violetā.


Gunitas V. janvāra cepure

Janvāris ir īsts ziemas mēnesis. Tad nu ziemas noskaņās tapa cepure manam dēlam - pusaudzim. Dzija Linie 155 Supercool, 100% merīnvilna (50g/145m), Adatas Nr.3. Cepure adīta komplektā pie agrāk tapušas apaļšalles.


Lienes B. janvāra cimdi

Šie sirsniņ cimdiņi ir manai meitai darināti gan uz Valentīndienu,gan uz dzimšanasdienu.


Guntas J. janvāra zeķes

Gribēju pievienoties zeķu adītāju pulciņam. Zeķes tapušas labai paziņai (40 izmērs), lai nesaltu kājas :) Adītas ar 2 izmēra adatām, zeķu dzija: Dragon String (Dragon scales).

Sandras T. janvāra zeķes

Sveiciens no Sandras Vecpiebalgā!!! Ļoti priecājos par iespēju piedalīties adīšanas maratonā. Adījusi esmu vismaz gadus 30 un pēdējos gados no darba brīvajā laikā dzīvoju ar adatām. Katru mīļu brītiņu adu. Zeķes, cimdi, cepures un arī kāds lielāks adījums dāvanām. Meitas svētkos gaida tikai pašas darinātas dāvanas. Ziemassvētkos katrs pieaugušais radinieks(un to nav maz) saņēma zeķu pāri ar eglītēm, briedīšiem un citiem ziemas simboliem.Ja gribu visus apdāvināt, tad izstrādājumu skaits sniedzas tuvu 30. Janvāra mēnesī esmu saadījusi jau 8 pārus Ziemassvētku zeķu nākamajiem Ziemassvētkiem. Vienu pārīti tad nu atrādu jums.


Leldes T. janvāra zeķes

Zeķes tapa adītas Codē, Bauskas nov. Tās adīju kā dāvanu krusttēvam vārda dienā. Zeķēm ir 45 izm.


Līgas A. janvāra zeķes

Zeķes tapušas izmantojot daudzos krāsainos dziju atlikumus un norvēģu zeķu dziju papēžiem un pēdas daļai. Pirmais darbs entrelac tehnikā, bet noteikti ne pēdējais. Zeķes valkās meitiņa.


Santas V. janvāra zeķes

Adītas no Life in The Long Grass dzijas kluba janvāra toņa Icebreaker. Adīju priekš sevis, valkāju bieži ar lielu prieku. 64 valdziņi, 2. izmēra adatas.


Daces M. janvāra zeķes

Beidzot varu atrādīt pagājušā gada augusta izlozē laimētā Zauberball dzijas "brīnumainās pārvērtības", ko izdevās pabeigt tikai janvārī. Agrāk man likās, ka nav nekā vienkāršāka, kā adīt ar dziju, kas pati maina krāsu. Tagad uzskatu to par lielu izaicinājumu, jo gribas atrast dzijai vispiemērotāko adīšanas veidu, kas pats tajā raibumā nepazustu, bet reizē arī izceltu dziju. Turpinu meklēt un krāt pieredzi...


Ilzes P. janvāra zeķes

Heksagonu zeķes man ir diezgan tuvas, un šis pāris nav mans pirmais. Ceturtais, ja nekļūdos. Un ļoti iespējams, ne pēdējais. Šīs zeķes, ļoti iespējams, tiks vienai labai paziņai, jo ir "viņas krāsās", un man adot vajag zināt "upuri", man nepatīk uz dullo, jo tad krietni samazinās iespējamā lietderība un pielietojums.
Tehniskie parametri: Alize zeķu dzija, KnitPro adatas 2,25mm (manas iecienītākās 4kārtīgajai zeķu dzijai). Konkrēto dziju pirku krāsu dēļ, un tieši heksagonu zeķēm, jo zināju, ka dzija un raksts draudzēsies. Šai tehnikai dzijas vajag vairāk. Pašas zeķes sver 98 gramus, tomēr kopā ar visiem ievelkamajiem galiem (un to šīm zeķēm ir 116!) aizgāja 110 g dzijas. Adīts tika gan mājās, Jaungada brīvdienā, gan Austrijā, atvaļinājuma laikā.

Veronikas R. janvāra zeķes

Tapušas znotam, jo viņam dikti patīk Veronikas adījumi.


Andras S. janvāra zeķes

Biju jau nolēmusi piedalīties pagājušajā gadā, bet ar janvāra sākuma puteņiem, pasaulē ieradās jaunākā meitiņa, tad nu šogad, kad viņa jau sāk tipināt un iepazīt plašāku pasauli, esmu gatava maratonam :) 
Janvāra zeķes tapušas no diviem dažādiem diegiem - tumši zilā ir Pāces vilna, bet pelēkais kamolītis ilgu laiku mētājies diegu kastē , pat neatceros, kur uzradies. Zeķu pāra izmērs 37-38, saimnieks vēl nav atradies, gan jau noderēs saimniecībā.


Ilonas B. janvāra zeķes

Turpinot zeķu adīšanas maratonu arī šogad, iesāku to ar zeķēm kuras būs mazdēlam. Adītas no Regia zeķu dzijas 75% vilna,25% akrils,2 izm.adatas. Adītas Garkalnē.


Aijas J. janvāra zeķes

Nolēmu atsaukties aicinājumam adīt kopā. Pirmajai piedalīšanās reizei tās ir īszeķītes, adītas ar divām 2,5 mm adatām, pēc tam sašūtas. Apraksts no interneta plašumiem.


Māras B. janvāra zeķes

Janvārī uzadīju rakstainas zeķītes sev 40 izm., dzijas no krājumiem. Adatas nr.2.25

Baibas S. janvāra zeķes

Zeķes krusttēvam - 42. izmērs.
Adīts no Alize Lanagold 800 dzijas 5 dažādām krāsām.
Esmu atkarīga tieši no šāda veida zeķu adīšanas:)

Terēzijas M. janvāra zeķes

Ar prieku piedalos Jūsu adīšanas maratonā. Manas janvāra zeķes adītas no Alizes zeķu dzijas. Nēsāšu pati. Esmu no Felicianovas.


Taigas Z. janvāra zeķes

Janvārī man tapa košum košas zeķes, saulainas un jautras. Spundiņu rakstā, sāku no purngala. Man pašai.


Edītes H. janvāra cepure

Adīts ar 2.5mm addi 40cm aukladatām. Dzija alpaka/poliamīds/merino. Pieaugušo izmērs - tikai nobildēta uz bērnu. 😉 Veiksmīgi atrada spīdīgu apģērbu mīļotāju un savu darbu veic labi - ir silta! 😍


Elitas D. janvāra zeķes

Zeķes tapa pēc pasūtījuma. Dziju un modeli izvēlējās pasūtītājs. Darbiņš tapis Pļaviņās.


Lindas K. janvāra zeķes

Ar lielu prieku turpināšu zeķu adīšanas maratonu. Janvārī sanāca tādas cakainas. Iepriecinās 38.izmēra kājas īpašnieci, cerams ka patiks.


Aelitas N. janvāra zeķes

Man ir liels prieks, ka turpināt tradīcijas! Šoreiz tapa zeķes (38 izm.) manai meitiņai, kura ļoti mīl kaķus... Adīju no dziju pārpalikumiem.


Lienes L. janvāra zeķes

Aizvadītajos Ziemassvētkos bērniem sadāvināju zeķes un atpakaļ dabūju komplimentu: ''Amerikā dāvanas liek zeķēs, bet pie mums zeķes ir dāvanas''. :)
(Pusgarās zeķes, 39 izmērs, dāvana meitai - studentei)


Ineses T. janvāra zeķes

Uzadīju zeķes izmērs 39-40! Lai kājām silti!


Ingas R. janvāra cimdi

 Cerot ielēkt pēdējā "vilcienā", janvārī nosūtu foto ar pūcīšcimdiem: adīti un dekoratīvās pogas,pērlītes. Tā kā esmu janvāra meitene, dāvana sev- lai nav kā kurpniekam bez kurpēm :-).


Svetlanas B. janvāra zeķes

Zeķes adītas no baltas un brūnas krāsas zeķu dzijas ar adatām nr. 2,5. Šīs ir janvāra pirmās zeķes, adīju meitai (37. izmērs), kura pati izvēlējās šādu krāsu salikumu. Sanāca iepriecināt! :)


Baibas P. janvāra cimdi

Dizains no Ravelry - "Winter Apples" (Kristina Vilimaite). Pamatcimdi ar īpaši ērtu īkšķa konstrukciju adīti no Noro Silk Garden, dekoratīvie mežģīņu virsējie cimdiņi no divkārtīgas kidmohēras ar ieadītām pērlītēm.
p.s. Cimdi nāk no e-grāmatas "Lace Mittens for Snow Battle". Apraksts bija tik perfekti izstrādāts, ka tīri vai prasās adīt vēl kādus.

Intas R. janvāra zeķes

Laika rats rāda, ka iestājies gaiļa gads:), tāpēc šoreiz zeķītes uzadījās sarkanpelēkas, liekas, ka gailim piemērotas 🙂 Adītas uz bambusa adatām no wool alize superwash dzijas kur mazliet pievienota kazlēna mohēra. 🙂


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me