dziju veikals gardēžiem

Anitas S. jūlija cimdi

Tik auksta vasara, ka jāada silti dūraiņi.


Ilonas B. jūlija zeķes

Nu jau sāku adīt zeķes ko likt zem Ziemassvētku eglītes!
Zeķu dzija 75% vilna, 25% akrils.
Adītas Garkalnē.

Ināras E. jūlija zeķes

Te būs manas jūlija zeķītes,adītas lietainajās jūlija dienās,kad citu nav ko darīt.Gan jau noderēs.


Elīnas H. jūlija cimdi

Kā tur ir ar to ratu gatavošanu ziemā, un ragavu - vasarā?
Te nu jūlijā uzadīti pilsētnieces dūrainīši. Apraksts no Ravelry, sen jau bija manos krājumos, tad šoreiz viss sakrita - iedvesma, idejas, kuras dzijas izmantot un adītprieks. Adatas Nr. 4 un 2. Dziju pārpalikumi - Pāces divkārtīgā vilna, Midaras vilnas dzija, kas domāta mežģīņadījumiem, pērlīšu pārpalikumi no mauču adīšanas, divas pogas no pogu kastes. Kas būs dūraiņu valkātaja? Es pati!

Antonijas B. jūlija zeķes

Lietainos vasaras vakaros tapa mans jūlija jauns darbiņš. Sarkanas un ļoti siltas zeķes noderēs manai draudzenei.


Lindas K. jūlija zeķes

Nevaru beigt priecāties par mainīgo vasaru. Ir laiks gan mazliet saules starus noķert, gan vēsākās dienās zeķes paadīt. Viss notiek. Šoreiz atkal tapa lielzeķes(44.izm.), un pat ir zināms topošais īpašnieks. Tagad vien atliek gaidīt piemērotāku brīdi iepriecināšanai. 


Ilvas P. jūlija cepure

Šoreiz tapa silta cepure no vilnas dzijas atlikumiem, pārskatīju savus dzijas krājumus un secināju, ka ir sakrājušies daudz dažādi dziju pārpalikumi no kuriem vieniem nekas prātīgs nesanāktu, tāpēc liku tos kopā un tapa šis darbs.


Ievas R.jūlija zeķes

Vidusvasaras zeķes mākslinieciski noskaņotam vīrietim ar stabilu pēdu.
Dāvana, kas jau nonākusi pie īpašnieka. Kājas izmērs 44/45, adatu izmērs nr.3 . Dzija no manas dziju lādes.
Zeķes tapušas Ādažos.

Elīnas S. jūlija zeķes

Šovasar zeķes ir labākais atradums! Lai arī no diegu pārpalikumiem, tomēr sanāca siltas, mīkstas zeķītes, pieliku klāt smalku mohēras diegu zeķu dzijai.
Vēl ar prieku izmantoju Knit Pro Karbonz 15cm adatas. Zeķes tapa Aglonā.

Annas V. jūlija zeķes

Pepijas Garzeķes stila zeķes :) Adītas no dāvinātas Lollypop akrila dzijas. Katra krāsa bija pa 25 g, rakstā lai liktu biju par biezu, tāpēc tapa zeķes kā Pepijai. Adītas Krustpils novadā.


Ingas L. jūlija zeķes

Nu jau arī jūlijā siltas zeķes nav nekas neparasts. Sanktpēterburgā 23.jūlijā esot uzsnidzis sniegs... Jābūt gataviem uz visu.

Izķemmēju suni, savērpu viņa vilnu un uzadīju savas jūlija zeķes. Nenoskārstai vaj'dzībai... :)


Maijas G. jūlija zeķes

Šīs zeķes sev adīju no dzijas kuru saņēmu dāvanā no kādas jaukas adītājas Kanādā.


Dainuvītes G. jūlija zeķes

Vīriešu zeķes, 42 izmērs, adītas no zeķu dzijas ar 2. numura adatām.


Marijas L. jūlija cepure

No vasaras palicis vien augusts, bet īstas vasaras tā arī nav bijis. Šogad atvaļinājumu pavadu Norvēģijā, tāpēc šī cepurīte tapa šeit. Rakstiņu atradu internetā. Diegi- Alize Lanagold (49% vilna, 51% akruls). Adatas Nr.4. Visiem radošām idejām bagātu augustu!


Antras B. jūlija zeķes

Juva pēva! (Labdien!) Jūlijs - atvaļinājuma mēnesis. Man tas pagāja lībiešu krastā Mazirbē. Līdz ar to arī zeķes lībiešu krāsās - zilā jūra, baltās kāpas un zaļais mežs. Atdošu savai burvīgajai, enerģiskajai un viedajai kaimiņienei. 


Aijas S. jūlija zeķes

Vīriešu zeķes. ​100% vilna. 43.izmērs. Kaut gan ārā ir diezgan silti, vilnas zeķītes vienmēr spēj iepriecināt kādu tuvu cilvēku!


Intas Z. jūlija zeķes

Ak, manas skaistās ilūzijas
Bez jums tik pelēks būtu viss
Es zinu, ka jūs mani mānāt -
Bet es jau esmu pieradis
Un tā es pieradināts eju
Visapkārt krāsains it nekas
Ak, manas skaistās ilūzijas
Jūs manu sapņu slepkavas.
G. Račs
Strīpaino zeķu ēra nekādi nebeidzas, šīs būs omei, kas nemanot jāsamaina pret jau visus savus ceļus nostaigājušajām!


Lienes B. jūlija cepure

Vasaras vēsumā tapusi cepure meitai ar nosaukumu Zemeņu saldējums!


Marutas B. jūlija zeķes

Cik strauji steidzas vasara- te lietus, te saule, te jūra un vējš! Tāpēc Ziemassvētku dāvanas zeķe ir koša. Tapusi no dažādām dzijām 39. izmēra kājām.
Lai arī jums saulaina un radoša vasara!


Sandras T. jūlija zeķes

Šajā neparastajā Latvijas vasarā reizēm prasās siltas vilnas zeķītes. Adītas no dabīgas melnā jēra dzijas ar baltām aitiņām.


Leldes P. jūlija zeķes

Tapis ļoti silts jūlija zeķu pāris no plānas,divkārtīgas,šķeterētas sarkanas un brūnas dzijas.Tā,kā dzija (adot vienu) ir plāna,adot šo rakstiņu,veidojas dubultadījums un gala rezultātā iegūst siltas,biezas zeķes.Rakstiņš nācis no vecmammas "laikiem",kuru iemācīja jau bērnībā 3 valdziņi vienas krāsas,3 citas, un visu laiku mainot krāsas,veidojas pārstaipiņš otrā pusē,kas izveido it kā "oderīti".
Zeķītēm 39 izmērs,no Ogres.Zeķītes jau atradušas valkātāju.


Antonijas S. jūlija zeķes

Zeķes adītas no parastas vilnas dzijas 36. izmērs, 2,5. nr. adāmadatas, 54 grami. Adītas, guļot slimnīcā,tā kavējot laiku.


Vijas P. jūlija zeķes

Zeķes adītas no lietuviešu vilnas dzijas Woll Jazz krāsu pārejā, 80 grami, adāmadatu numurs 2,5.,adītas vienkārši konkursam.


Ineses A. jūlija zeķes

Un atkal vasara - atvaļinājums,un atkal Horvātija! Un zeķītes,kurās ieadīta siltā Dalmācijas saule! turējās ap + 35. Zeķītes aizceļoja pie viena no šoferīšiem - valnītis Horvātijas karoga krāsās


Ingas R. jūlija cepure

Jūlija darbiņš- sev cepure pilnīgā nesezonā. Dzijas piemeklētas līdzīgos toņos,lai piestāvētu ziemas kažociņam.Tamborēta, izmantojot T.s.krokodilla vai zvīņu tehniku. Tehniskais raksts saprasts, ar rezultātu apmierināta, patīk arī dzijas krāsu toņu pārēja.


Svetlanas M. jūlija cepure

Vasarā ir ļoti daudz darba un man nav raksturīģi adīt šajā gada laikā.Centos no visiem spēkiem un novilku līdz pēdejam brīdim.Cepure ir universāla uzadīta gumijas rakstā 2 x 2.Dzija ir pusvilna. Cepure būs vai nu man vai manai meitiņai.

Daces M. jūlija cimdi

Ja pirms gada kāds man būtu teicis, ka es sākšu adīt tradicionālos rakstainos cimdus, es neticētu. Uzskatīju tos par adītājas meistarības apliecinājumu, bet pati negribēju neko ne sev, ne kādam citam apliecināt. Nejauši radās motivācija šiem cimdiem - izvēlējos vienus no visrupjākajiem, jo baidījos, ka man nesanāks gana smalki un tāpēc varētu būt milzīgi. Process aizrāva un, pirms biju pabeigusi šos, jau meklēju nākamos - āķis lūpā!


Andras S. jūlija zeķes

Kā jūnija sākumā aizbraucām , tad tagad tik atgriezāmies no brīvdienām Ēģiptē. Kamēr te priecājāties par lietainu laiku, tad mums tur dienas laikā tāds karstums, ka tāpat pa lauku nestaigājām, labi, ka dzijas kamoliņi līdz :D
Zeķītes sanāca ideāli uz manu izmēru - 37, tāpēc paturēšu pati sev. Dzija - pārpalikumi no iepriekšējo mēnešu zeķēm.


Terēzijas M. jūlija zeķes

Te ir manas jjjjūūūlijā tapušās garzeķes.Adīju no zeķu dzijas Alize superwash 100g. Darināju pati sev, ar domu, ka izmantošu baudot ziemas priekus Latgalē.


Gunitas V. jūlija zeķes

Jūlija zeķes (~36. izm) tiks ieliktas dāvanu maisiņā. Zeķes tapa no Alize Superwash zeķu dzijas 75% vilna, 25% poliamīds; krāsas kods 2701; adatas 2.5mm. Zigzagular Socks ideja no ravelry.com


Baibas S. jūlija zeķes

Jūlijā noadītas vilnas zeķes labākajai draudzenei 39.-40. izmērs no 1-kārtīgas Igaunijas vilnas dzijas, komplektā pledam, kurš fonā, to gan adīju ilgāku laiku:)


Ineses T. jūlija zeķes

Mans jūlija rokdarbs zeķes no vilnas dzijas ar kazlēna mohēru, 39. izmērs. Noderēs aukstajos rudens vakaros kādai jaunkundzei....lai kājām silti


Lienes L. jūlija zeķes

Pusgarās zeķes, 39 izmērs.
Nosaukums - " Kad diena ar nakti satiekas" 

piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me