dziju veikals gardēžiem

APSVEICAM!!!

Maija izlozes uzvarētāja ir INGA L. 


Ināras E. maija zeķes

Te būs manas maija zeķes.Lai arī iestājies pavasaris, zeķes adu ar lielu prieku.Šoreiz ir izmantoti dažādu dziju atlikumi un tapušas zeķes ar atloku, laikam jau būs sev, jo tās mēdzu uzvikt pat vasarā.


Leldes P. maija zeķes

Šoreiz tapušas zili zilas zeķītes,no pusvilnas dzijas.Priecājos par skaistajām zilajām krāsām,kuras man ļoti patīk.Vienkāršas un mīkstas,patīkamas nēsātājai,manai kolēģītei.Uzadīju ātri,pa vakariem pie tv.
40 izm.,adītas Ogrē.


Elīnas S. maija zeķes

Gaidot siltumu un vasaru, šogad nepieciešamas siltas zeķītes. Šo rakstu aizguvu no draudzenes. Iepatikās!
Zeķes uzadīju meitai, bet noteikti arī pat sev tādas uzmeistarošu, jo ļoti iepatikās! 
Ērti adīt ar Knit Karbonz 15cm adatām.
Adīju Aglonā, kur atkal siltums palutināja pavisam mazliet.


Ilonas B. maija zeķes

Zeķes kā pavasara dāvana aizceļoja uz ārzemēm.
Regia zeķu dzija, 75% vilna, 25% akrils.
Adītas Garklanē.


Aijas J. maija zeķes

Maijā noadījās pavasarīgi priecīgas zeķes ar ziediem un taureņiem. Adot šīs zeķes, iemēģināju roku žakardā bez pārstaipiem. Iepatikās!
Gan baltā, gan krāsainā - zeķu dzija (100g / 420m), adatas Nr. 2,5.

Marutas B. maija zeķes

Siltums atgriežas. Tulpes un narcises pilnā plaukumā! Zeķes zaļajā zāles krāsā ar krāsainajiem pavasara ziediem. Adītas no leišu vilnas dzijas, 38.izmērs.
Lai jauks un saulains pavasaris!


Ievas R. maija zeķes

Joprojām man topā raibules.
Šomēnes zeķes uzadīju savai pusaugu meitai, kurai ir 38. izmērs. Viņai vienmēr salst kājas un iepriekšējās zeķes jau bija "sarāvušās" kā jau daudz kas pusaugu vecumā :).
Zeķes tapušas Ādažos, no maniem dziju krājumiem.

Vijas P. maija cimdi

Maijā tapa sen iesākti tamborēti pirkstaiņi. Priecājos,ka nu beidzot,pateicoties konkursam, tie tika pabeigti. Pirkstaiņi tamborēti no melnas krāsas īrisa diegiem , ar nr 1. tamboradatu. Domāti pašai vēsākam laikam.


Antonijas S. maija zeķes

Adītas no zeķu dzijas 80 gr, adatas nr. 3.,38.izmērs. Domātas mazmeitai.


Antras B. maija cimdi

Ne jā, ne nē. Ne 'melns', ne 'balts'. To tev nav brīvi teikt. Tikko jā vai nē, tikko melns vai balts, spēli nākas beigt. Cimdi ļoti labam draugam Mazirbē.


Dainuvītes G. maija zeķes

Maijā atkal tapušas raibulītes, esmu iegājusi azartā.Raksts šoreiz ir nedaudz izplūdis , jo krāsainās dzijas kamolītī bij melni un tumšizili gabaliņi, kas uz melnā fona nav redzami. To sapratu tikai procesā, tāpēc sanācis ir tas, kas sanācis, zeķes ieguva nosaukumu- Haoss))! Zeķes tika adītas māsai Līgai Līgo svētkos, gan jau būs auksti)

Annas V. maija cimdi

Maija cimdi, kad sagaidīts beidzot siltums. Cimdu pamata dzija ir krāsota Lieldienu olu sarkano sīpolu mizu novārījumā, tomēr nedaudz pietrūka, tāpēc nobeigums tikai divās krāsās. Bet nākamajai ziemai malkas nešanai būs labu labie. Adīti Atašienē.


Lienes L. maija zeķes

Maija mēneša pusgarās zeķes, 39 izmērs.

Ūsiņš ir sena latviešu gaismas zīme.
Pār kalniņu Ūsiņš jāja
Ar akmeņa kumeļiem.
Tas atnesa kokiem lapas,
Zemei zaļa āboliņa.


Maijas G. maija cimdi

Šie cimdi sākās ar skaistu foto no kaimiņmeža vāverēm. Tad izmeklējos ar bildi rokās dziju veikalos vajadzīgos toņus. Kad vajag ko konkrētu, tad diemžēl vēlamais jāpakļauj esošajam. Tā tapa mani vāvercimdi pavasara laikā, kad jāsāk gatavot "ragavas" ziemai.


Marijas L. maija zeķes

Beidzot sagaidīts maijs, bet no cerētā siltuma ne miņas. Tāpēc jāķeras atkal pie zeķu adīšanas. Kamēr zeķes adīju, maijs jau sāka priecēt ar sauli un zaļumu. Bet zeķītes tomēr noder... Nevar zināt, ko nesīs vasara. Zeķes tapa no Trysil diegiem (75% vilna, 25% poliamīds), ko kurus iegādājos norvēģijā. Novēlu visiem siltu, saulainu un jaunām idejām bagātu vasaru!


Baibas S. maija zeķes

Zeķes kolēģei - 39. izmērs, adīts no Alize Alpaca Royal dzijas.
Pašlaik man procesā ir lielāks projekts - pleds, bet to paspēt pa mēnesi uzadīt nevaru, tamdēļ ātri noadīju zeķes, lai ir iespēja piedalīties konkursā:) Zeķes vienmēr noder un vecas nepaliek, tamdēļ tāda izvēle. 

Aelitas N. maija cepure

Tapa ļoti silta cepurīte nākošajai ziemai. Vienas kolēģītes mammai, kura redzēja manis adīto iepriekšējo silto cepuri un palūdza, vai nevaru arī viņai tādu pašu uzadīt, bet man nepatīk otru reizi tādu pašu adīt un tapa šī. Kolēģes māmiņa bija ļoti priecīga saņemot cepuri māmiņu dienā. Adījās ļoti viegli, ka gandrīz aizmirsu , ka jānobildē.


Lienes B. maija zeķes

Dzija no peļu krājumiem, kas ļoti labi iederējās ar maija mēneša mošanos egļu zaru galiņos, tikpat zaļi,mīksti un silti. Zeķes ar skuju rakstiņu priecēs kājiņas!


Mārītes A. maija zeķes

Manas maija zeķes adītas Birzgalē pieneņu un ceriņu ziedēšanas laikā, tā arī sanāca pieneņu un ceriņu krāsās. Limbažu tīnes dzija, 38.izm. - tiks kādai meitenei.


Gunitas V. maija zeķes

Maija zeķes tapa 10.maijā uzsnigušā sniega iespaidā. Ja jau pusmaijā realitāte ir sniegs, tad košas pusgarās zeķes ir pat ļoti vietā un laikā. Zeķes tapa no 6-kārtīgās Regia zeķu dzijas Stripemania Color, krāsa 06363. Izlietoju praktiski visu 150g fici - pēc zeķu noraukšanas palika vien kādi 20m dzijas. Adatas Nr.3. Pagaidām domāju, ka valkāšu pati, bet var jau uzrasties kāda steidzama vajadzība pēc tieši šāda zeķu pāra.


Lindas K. maija zeķes

Maija zeķītes 38.izmērs, tapa pašā mēneša sākumā. Tad viss vēl modās un dabas krāsas ir ieadījušās arī zeķītēs. Siltas, plānas, bet ļoti siltas, jo zeķu dzītiņa tiek papildināta ar kazlēna dzijas pavedienu. Pagaidām īpašniece vēl nav, bet noteikti atradīsies.


Ilvas P. maija zeķes

Nosūtu vienu no saviem maija darbiņiem, šoreiz no smalkas vilnas dzijas tapa īszeķītes, ko eleganti var vilkt kurpēs vai īsajos zābaciņos un zeķi nemaz nevar redzēt, ideja noskatīta rokdarbu žurnālā.


Antonijas B. maija zeķes

Te būs manas maija zeķes. Aukstajos pavasara vakaros gribas pasildīt kājiņas, tāpēc tapa tādas siltas un mīkstas zeķītes. Atstāšu tás sev.


Ineses A. maija zeķes

Pavasari gaidot,tapa "tārpiņzeķes".Sameklēju krājumos dažādus diegus, un uzadījās nedaudz Latvijas pavasara bezgala pozitīvam cilvēkam. Kādreiz pārliecināts patriots, zaudējis ticību,ka kas mainīsies uz labo pusi, dodas prom. Žēl, ļoti žēl...

Intas Z. maija zeķes

Mēs esam, kas esam, un paliksim vienmēr
Ne visi mūs mīlēs un sapratīs
Ar kājām uz zemes, ar skatienu tālē
Ar sapņiem un cerībām debesīs

Ir katram no mums kāda taisnība sava
Un laimīte maza, ko cits nevar gūt
Mēs esam, kas esam, un paliksim vienmēr
Bet citi, ja vēlas, var citādi būt.
G.Račs

Maija zeķītes strīpainas kā mūsu dzīve, pa kādai baltai, pa kādai melnai un ļoti daudz krāsainu strīpu!

 


Ingas R. maija zepure

Maija darbiņš- cepure pilnīgā nesezonā. Pēc izteiktām vēlmēm, dzijas piemeklētas līdzīgos toņos, uz apaļadāmajām adatām ar parasto valnīša daļu. Krāsa dzīvē tuvākā pirmajam foto,kur nepabeigta cepure. Toties labi aizmirstas iemaņas tika atsvaidzinātas- cepures bumbuļa veidošana .


Anitas S. maija cimdi

Pavasaris iedvesmoja uzadīt dūrainīšus ar vijolītēm.


Iras Z. maija zeķes


Līgas L. maija zeķes un čībiņas

Maija mēnesī uzadīju rakstainas vilnas zeķes. Izmantoju Pāces vilnas dziju kopā ar mohēru.
Uzadīju arī košas čībiņas ar tamborētām puķēm krāšņumam,būs ciemiņu čībiņas.

Ilzes P. maija zeķes

Ha! Beidzot vēlmes sakrita ne tikai ar iespējām, bet arī ar noteikumiem. Nezinu, vai vēl kvalificējos (jo iepriekšējās bija ziemā), taču tik ļoti patīk, ka nolēmu padalīties savā priekā un rezultātā. Un tā - savdabīgi un oriģināli konstruētas zeķes, kas jāada strikti pēc apraksta, ar citādu papēdi, taču ļoti ērtas un sēž ideāli, ieskaitot neierasto papēdi. Dzija zeķu dzija klasiskā no kāmja krājumiem, adatas - karbona 2,25m - mans iecienītākais salikums. Būs man, jo, pirmo reizi adot šo zeķi, ir daži fēleri. Un man jaunas zeķes neskādēs.


Intas D. maija zeķes

Pusgarās zeķes ar cauro vīli. Adītas no Rellana Spicy zeķu dzijas. Adatas 2,5.


Signes D. maija cimdi

Uzadīju cimdus..
Dzija DROPS Air, Fb. 07, rubinrot, adatas 3.
Būs Ziemassvētku dāvana.


Sandras T. maija zeķes

Maija mēnesī putnu treļļus klausoties uzadītas ,,Putnu zeķes."


Terēzijas M. maija cepure

Maija mēnesim uzadījās cepure. Jau laicīgi gatavojos rudens sezonai. Cepurīte tapa Felicianovā. Kas nēsās? Nezinu, nāks laiks, nāks arī nēsātājs.Cepurei aizgāja tieši viena picīte normāla resnuma dzijas. Adās turp un atpakaļ, beigās sašuj. Izmantoju cilpiņu rakstu, adot nepilnās kārtas.


Svetlanas M. maija zeķes

Adu pirmo reizi mežģīņu zeķes savai meitiņai eglītes rakstā.Dzija pusvilna,izmērs 37-38.


Andras S. maija zeķes

Kad vīrs teica, ka Ēğiptē ziemas laikā viņi velkot "ziemas"drēbes, es diezgan kārtīgi par to pasmējos-siltās drēbes, kad laukā apm 20 oC, kad aprunājos ar latvietēm, kuras dzīvo tajā siltajā zemē, viņas apstiprināja-jā, ziemā mājās ir aukstas grīdas un kājas salstot. Tad nu maija zeķes jūnijā ceļos uz Ēğipti, lai ziemā sildītu vīra māsas pēdiņas.
Izmērs 37-38, adatas - ilgi lietotas, diega nosaukums -Casual.

Ingas L. maija cepure

Ja jau maijā snieg, jāada cepure! Tā nu vasaru gaidot ātri uzadījās viegla cepurīte ar bumbuli negaisa mākoņa krāsā :-)


Taigas Z. maija zeķes

Maijā viss uzzied, pat manas zeķes.
4 dažādas zeķu dzijas, 2.25 adatas un lūk - akvarelīgi maija ziedi .


Leldes T. maija zeķes

Maija zeķītes ir sanākušas tādas jestras. ;-) . Zeķes ir 39./40. izm. Tapušas Bauskas novadā. :-)


Ineses T. maija zeķes

Pielikumā maija mēnesītapušās zeķes - vīriešu zeķes 42. izměra vilna,mohĕra, dāvināšu.


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me