dziju veikals gardēžiem

Ināras E. oktobra zeķes

Te būs vienas no manām oktobra zeķītēm.Lai arī mēnesis vēl tikai sācies, man top jau ceturtais pāris.Ziema nav aiz kalniem, zeķīšu vajadzēs daudz, gan sev, gan saviem tuvākajiem.Izmantoju dažādus dziju atlikumu komolīšus.Kājiņas sildīs noteikti!


Grietas G. oktobra zeķes

Manas oktobra zeķes. Adītas pa daļai ceļojuma laikā uz Islandi - visi lidojumi un vilcienā braucieni šķiet vismaz 2x īsāki, ja ir līdzi, ko adīt! Smaidiņš
Dzija: Schoppel wolle Admiral Henna. Lapiņu rakstiņš no Japanese 260 pattern book.

Leldes P. oktobra zeķes

Manas oktobra zeķītes, 39.izmēra.
Adītas no šķeterētas baltas dzijas,raibumiņiem dziju atlikumi.Valnīti adīju no mazajām krustotajām pīnītēm (2 valdz.labiski un tad sakrusto),ar 1u kreilisko valdz.pa vidu,tas tas tik ātri neizstaipās.Papēdis adīts dubultadījumā (viens valdz.nocelts,1s labiski izadīts).Zeķītes sanāca vienkāršas,bet ļoti glītas.Noliku dāvināšanai. Tapušas rudens izkrāsotajā Ogrē.


Modras S. oktobra zeķes

Oktobra rokdarbus iesāku ar zeķēm, kuras būs dāvana radiniekam. Zilais tonis - Rial Filati 60%vilna, 40%alpaca, pelēkais DROPS Karisma. KnitPro adatas Nr3.


Annas V. oktobra zeķes

Mans oktobra veikums - rakstainas, košas zeķes.
Kaut kas košāks, spītējot pelēkam lietum. Nēsātāja nav vēl zināma. 40.izm. Dzija - turku ražojums. Adītas Atašienē.


Elīnas H. oktobra zeķes

Vēl vienas zeķes, kas adītas pēc mana mīļākā zeķu autora Ģenerāļa Hogbufera apraksta. Sāku zeķes adīt atvaļinājuma laikā, bet pabeidzu tik tagad - labāk jau gan tā nevajag darīt, "adāmrokraksts" pirms diviem mēnešiem un tagad atšķiras. Bet zeķes ir feinas! Valkāšu pati, nevienam nedošu, tik lielīšos.
Adatas 2.25 mm, Drops Fabel un Land Yarn Jawoll Magic dzijas

Elīnas S. oktobra zeķes

Aglonas lapu krāšņums zeķēs iekšā! Oktobrī to var atļauties.
Adīju no lauku vilnas dzijas ar Knit Pro SYMFONIE 3.nr. adatām. Ļoti ērti darboties ar šīm adatiņām. Zeķes noliku krājumā - noderēs. 


Diānas V. oktobra zeķes

Kāreiz, oktobra jubilārei ir uztapinātas 39/40 izmēra zeķītes no Pāces vilnas krājumiem, trešā izmēra adatas.


Maijas G. oktobra zeķes

Manas oktobra zeķes…vienkāršas zeķes, kurām izmēģināju vācu bumerangpapēža varinatu. Internetā atradu, ka šis variants ir ērts bērniem, bet neder pieaugušajiem. Imēģināju, liekas ērts, ārī pacēluma vieta ir laba.


Ilvas P. oktobra cepure

 Mans pirmais beretes adīšanas mēģinājums, adīju no schoppel admiral dzijas, kurai vietām pievienoju atstarojošā diega pavedienu.


Dainuvītes G. oktobra cepure

Oktobrī uztapušas vienkāršas zeķu dzijas zeķītes vīrietim, 45 izmērs. Izmēģināju jaunu papēža veidu, ja pareizi nosaucu, tad sirsniņpapēdis. Ļoti patīk kā izskatās uz kājas.


Marutas B. oktobra zeķes

Kas to būtu domājis, ka oktobrī jau vajadzēs zeķes. Tad nu riktīgas veču zeķes no zeķu dzijas. 41. izmērs un ir jau valkātājam kājās!
Lai mums un jums, un visiem silti!


Indras Š.J. oktobra zeķes

Nolēmu pamēģināt uzadīt zeķes ar šņorīti.
Zeķes adīju no vilnas dzijas, kundzei, kurai ir problēmas ar kauliem, locītavām. 
Apraksts krieviski, bet uzadīju nedaudz citādāk. 


Intas Z. oktobra zeķes

Vistumšākajās naktīs
Uz laiku mainās viss
Vējš rimst, un ogļu melnas
Top zilās debesis
Bet kam mīt sirdī liesma
Tas to vēl stiprāk dedz
Vistumšākajās naktīs
Vislabāk gaismu redz
G. Račs
Dzija kā parasti Regia, šoreiz zaļa, zaļa, atceroties vasaru. Un dāvanu pūriņš jāsāk gatavot, svētki var pārsteigt nesagatavotus. :)

Antonijas S. oktobra zeķes

Zeķes adītas no Sockenwool dzijas 75% vilna,25% polimīds, nr.3 adāmadatas,svars 86 grami,38. izmērs..Adītas Ludzā ,vienkārši īsinot laiku.


Vijas P. oktobra zeķes

Zeķes adītas no brūnas vācu dzijas Sockenwolle 75%vilna,25% poliamīds.Izlietojās gandrīz visi 100grami. Domātas dēlam, tāpēc sanāca 41. izmērs, un tika uzreiz pielietotas praktiski.


Rudītes T. oktobra zeķes

Te būs oktobra veikums. Šoreiz gan pavisam vienkāršas zeķes, jo adītas no speciālās zeķu dzijas, tādēļ tapa ātri, taču rezultāts gana simpātisks. Zeķēm izmērs 38./39., adīts no dzijas, kas ir 50 % vilna un 50 % mohēra. Zeķes aizceļoja uz Siguldu radiniecei. Cerams, ka zeķes šajā lietainajā rudenī ir kājās, nevis kādā skapja plauktā.


Ineses A. oktobra cimdi

Pirms kādas nedēļas piezvanīja draudzene,lūdza padomu. Pastāstīja, ka pērn ciemos atbraukusi dāņu draudzene. Tirdziņā ieraudzījusi skaistus rakstainus cimdus, un iegādājusi. Tā nu sanācis, ka viens cimdiņš pazaudējies... Atsūtīja bildīti,un tapa cimdu pārītis. Ceru,ka izdevās. Lai silti!


Svetlanas M. oktobra cepure

 Cepure-panda! Uzadīju meitai baltu mohēra cepuri,bet nolēmām nedaudz izpušķot. Pielikām divus melnus bumbuļus.Lūk, kas mums sanāca!


Gunitas V. oktobra zeķes

Oktobra zeķes tapa viesojoties Kurzemes jūrmalā. Pēc pastaigas pa oktobra dzestruma pilno liedagu, arī manās zeķēs parādās jūras un ne tikai tās zili pelēkie toņi. Regia Stripemania Color 6-kārtīgā zeķu dzija (75% vilna, 25% poliamīds), 150g/375m, krāsas kods 06371. Adatas - Knit Pro koka 3mm adatas. Zeķes tapa radu skolas bērnam, ~ 37 izm.


Antonijas B. oktobra zeķes

Lūk, kādas man sanāca oktobra raibas zeķītes!


Anitas S. oktobra zeķes

Ļoti iepatikās gofrētais raksts.


Daces M. oktobra zeķes

Kad kļūst aizvien vēsāks un vējš aiz loga noposta pēdējās košās krāsas, laiks ķerties pie dziju kamoliem, kuros šovasar man izdevās notvert dabas krāsainību. Oktobra zeķu stulmi adīti no dzijas, kas krāsota ar augiem - zeltslotiņām, samtenēm un aronijām. Prieks par rezultātu bez gala un malas!


Terēzijas M. oktobra zeķes

Oktobra zeķītes ir klāt. Darinātas no zeķu dzijas atlikumiem vēla rudens nokrāsās. Derēs 37.izmēra kājiņai. Zeķes tapušas Felicianovā un varbūt aizceļos krustmeitiņai uz Rīgu.


Ingas L. oktobra cepure

Mans oktobra veikums...
Kā jau Helovīnu vakarā pienākas, būšu lakoniska un nopietna...
Lūk, mana melnā cepure no melnas alpakas dzijas, rotāta ar melnu bumbuli un melnu pogu :)

Ingas R. oktobra cepure

Cepure tamborēta no vilnas ar sintētikas piejaukumu (violetā dzija ārdīta un otrreizēji izmantota)- cepure pēc pusaudža vēlmēm gan izpildījuma, gan krāsas ziņā.
Krāsas dzīvē spilgtākas, neizdodas veiksmīgi foto tumšajos rudens vakaros :)


Lindas K. oktobra zeķes

Cenšos ielekt pēdējā mirrklī vēl oktobra mēnesī. Šoreiz zeķes mani izjokoja. Kamēr adīju un lūkojos TV, viena sanāca garāka par otru. Un, lai nebūšu jāārda ārā, nolēmu katrai zeķei pieadīt otru. Tagad divas draudzenes tiks pie baltām, siltām zeķītēm. Izmērs 38. un 39. Dažreiz ārdīšanas slinkums ir noderīgs.


Antras B. oktobra zeķes

Vienkāršs, bet interesants risinājums.Adīju, lai izmēģinātu ko jaunu. Kaimiņienei noderēs.


Marijas L. oktobra cepure

Šomēnes cepurīte. Rakstiņu noskatīju internetā. Adīju ar 4 numura adatām un Alize Lanagold diegiem. Īpašnieks vēl nav atradies. Cepure tapusi Aglonā.


Ilonas B. oktobra zeķes

Zeķes Ziemassvētku vecīša dāvanu maisam. Adītas Garkalnē.


Ineses T. oktobra zeķes

Oktobra zeķes pusvilna kopā ar kazlēna mohēru 40 izmērs. Košas un krāsainas, lai silti drēgnajos rudens vakaros...


Ievas R. oktobra cimdi

Bezpirkstu cimdi tapuši manai pusaugu meitai, kurai vienmēr salst rokas.
Izmantoju brīnišķīgu truša vilnas dziju, kura ir neizsakāmi mīksta un silta.
Cimdi tapuši Ādažos.


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me