Big close Big arrow l Big arrow r
 • Modra S.

  Modra S.Vasara aizritēja bez vēlēšanās ķerties pie adāmadatām, kamēr  rudens vēsmas aicināt aicina atkal atcerēties par siltiem adījumiem. Šoreiz darināju zeķes kā dāvanu kolēģim pateicībā par kādu citu skaisti uzdarinātu dāvanu.:) Dzija Drops Puna un citu firmu 100% alpakas dzija, KnitPro adāmadatas Nr.3

 • Inta Z.

  Inta Z.: Zeķes ar lapiņām kā jau piedienas rudenim, lai gan uzsāktas adīt vietā, kur oktobrī ir pat +31 grāds. Regia zeķu dzija ar zīdu, adīt bija vienkārši bauda, adatas Knit Pro Royale.

   
 • Anna V.

  Anna V.: Oktobra cimdiņi tapuši dāvanai un ne ikdienas valkāšanai. Tie paredzēti vienai no procesijas dalībniecēm baznīcā, kad procesijā jāiet vēsajā laikā. Lai rokām silti un skaisti, nesot procesijas karoga lenti. Cimdi adīti no Nako Baby 100% akrila dzijas. Cimdi adīti Krustpils novadā. 

 • Ilva P.

  Ilva P.Šoreiz cepure, kas uzadījās jau mēneša sākumā no alpas un vilnas, kas komplektā iepriekš tapušajiem cimdiņiem un šallei. tagad komplekts gaida, kad satikšu draudzeni, lai nodotu lietošanai.

 • Inese G.

  Inese G.Kopš pavasara man ir horvātu dēls - manas meitas draugs. Oktobrī puisim jubileja - dāvanā tapa zeķes. Gino mīļākā krāsa - melna. Lai nebūtu pavisam tumši, ieadīju valnītī Latgales cimdu valnīša rakstu. Vilnas dzija, 46. izm. tapušas Jēkabpilī un ceļojuma laikā uz Montenegro.

 • Elīna H.

  Elīna H.Šajā mēnesī uzadīju apaļšalli/apkakli vai kā nu pareizi būtu šādu objekti dēvēt latviski. Raksts vienkāršs, no Ravelry krājumiem, bet man patika - mazliet krustoti valdziņi, mazliet labiskie un kreiliskie valdziņi. Oriģinālo aprakstu gan mazliet pamainīju, bet tas jau tikai normāli. Dzija šoreiz interesanta - 100 Velsas mohēra (Welsh Mohair), esot dabīgās vielās krāsota - rokas adot palika zili melnas! Ceru, ka izmazgājot visa liekā krāsa tomēr būs nogājusi! Citādi jau tādu nevarēs valkāt. No pāri palikušās dzijas būs jāuzada puscimdiņi, Visticamāk, nonāks Ziemassvētku rūķīša dāvanu maisā vai arī ikgadējā labdarības izsolē manā darbavietā.

 • Iveta L.

  Iveta L.Runā, ka šuvējam nav kleitas, kurpniekam kurpes un ir sanācis, ka nav nekā pašas rokām adīta. Šoruden māsa, meita, mazmeitiņa izteica tik lielas pretenzijas, ka nācās kaut ko lietas labā darīt. Pirmais no komplektiem tika meitai. Adīts no Drops merino. 3,5 Nr adāmadatām.

 • Gunita V.

  Gunita V.Man ir ļoti iepaticies piedalīties zeķu adīšanas kopprojektos, kuru tiek izsludināti Ravelry. manām debeszilajām pūķa zvīņu zeķēm tika izmantota Schachenmayr Regia 4-fädig 4-Ply Solids & Mouline 4-kārtīgā zeķu dzijaa (75% vilna, 25% poliamīds), 100g/420m, krāsas kods 6630, izlietots 65g dzijas. Adatas - 2 mm. ~39 izm. Kā jau ierasts, arī šis zeķu pāris tā tapšanas laikā ceļoja man līdzi mašīnā un tapa pa mazam gabaliņas dažādās vietās. :)

 • Austra M.

  Austra M.: Oktobrī tapuši vēl vieni cimdi vīram. Šos pirkstaiņus biju jau iesākusi, šķiet, pirms diviem gadiem, un tagad izārdīju visu, kas bija sadarīts un sāku no jauna. Tā vieglāk saprast, kas ir kas. Līdzīgus pirkstaiņus jau vīram biju adījusi (kad vēl nebijām precējušies), bet tie pazuda. Nekā supersarežģīta, bet pašai ļoti patīk šis modelis, ka cimdus ada no pirkstiem uz leju, arī īkšķis ir ļoti ērts.Procesa bildi atcerējos nofočēt pašā pēdējā procesa brīdī. Adīts ar 2.5mm adatām, Merino 145 dzija - tā kā šis projekts jau bija iesākts un dzija sagādāta, tad arī šoreiz laimīgi izdevās turpināt tukšot savus krājumiņus.