Big close Big arrow l Big arrow r
 • Aija J.

  Aija J.Novembrī cimdu adīšanai pievienojās kārtējā lakata adīšana. Izmantoti divi Haapsalas dzijas pavedieni un viens kidmohēras pavediens. Bija vajadzīgs biezāks un siltāks, bet ne pārāk liels lakats. Tas jau nonācis pie savas īpašnieces.

 • Inese G.

  Inese G.: Šis ir īpašs laiks. Mums, Latvijai, visiem. Arī mans adījums šomēnes īpašs - komplekts. Var nēsāt, kā sirds vēlas - atsevišķi vai arī visu kopā. Cerams, atbilst noteikumiem. Tapuši Jēkabpilī un ceļā uz Rīgu, uz svētku pasākumiem.

 • Elīna H.

  Elīna H.Novembris ir jau pāri pusei, pirmais sniegs sagaidīts. Mans novembra mēneša adījums Ziemassvētku vecīša dāvanu maisam ir zeķes ar briedīšiem, ko nezinātājs var nodēvēt arī par suņiem. Atsūtīja man draudzene zeķu bildīti, iepatikās, aizbraucu mājās, sameklēju krājumos dziju un adīju. Tā nu šoreiz kaut kā pavisam vienkārši.  Kārtējo reizi secināju, ka adu blīvi un tāds rezultāts man patīk - četrkārtīgā zeķu dzija (brūnā no Drops Fabel, baltā ir kaut kādas zeķu dzijas atlikums), otrā numura adatas, 80 valdziņi rakstainajā daļā, 72 valdziņi vienkrāsainajā. Un tā vien tik ir manai 38. izmēra kājai! Es noteikti nevaru uzadīt no vienas 100 zeķu dzijas fices divus pārus. 

   
 • Dace M.

  Dace M.Beidzot arī es savācos un ne tikai uzadīju kaut ko, bet paguvu arī nobildēt!Šie ir Latvijas simtgades cimdi manam tēvam, kas tos labprāt uzvilka svētku dienā. Cimdu rakstu pamanīju kādā grāmatā - esot no Alsungas puses. Raksts nedeva mieru un prasījās izadīties. Ilgi nevarēju izdomāt krāsas, jo šķita, ka nekas neder, līdz galu galā saliku pelēcīgi zilu ar baltu - tāds sniegputenis sanāca...

 • Dzidra B.

  Dzidra B.Novembrim izvēlējos adīt košas zeķes mežģīņrakstā. Adīju ar 2,5 adatām. Jau aizceļojušas pie nēsātājas.

 • Ilva P.

  Ilva P.Nosūtu novembra sākumā tāpušo cepurīti, siltākam rudenim, pirmo reizi adīju cepuri uz divām adatām, šoreiz pa vienkāršo, tā kā sanāca tāda īsāka, tad begās ap malu apadīju reljefa joslu, lai garāka un, lai var atlocīt, lai siltāk!

   

 • Modra S.

  Modra S.Novembris sevi pieteica ar vajadzību pēc siltas šallītes, kura jau silda. Adāmadatas Nr. 2.5, dzija Drops Fabel Long print, 75% vilna, 25%poliamīds.

 • Gunita V.

  Gunita V.Novembrī ir tapušas zeķes Ziemassvētku vecīša maisiņam. Plūmju krāsas zeķes tapa violetās / lillā krāsas mīļotājai. Zeķes ir ļoti mīkstas, mazliet pūkainas (dēļ sastāvā esošās alpakas) un siltas. :) Šoreiz adīju  no Garnstudio Drops Nord 4-kārtīgāsdzijas 45% alpaka, 25% vilna, 30% poliamīds), 50g/170m, krāsas kods 17, izlietots 74g dzijas. Adatas - 2 mm. ~41 izm. Novembrī pabiju Barselonā, apmeklējot Barcelona Knit Festival. Šis zeķu pāris tika uzsākts tieši šī festivāla laikā. :) Pati ļoti priecājos par nu jau sev iemīļoto zeķu adīšanas paņēmienu - vienlaicīgi adu abas zeķes, izmantojot adatas ar auklu.

 • Inta Z.

  Inta Z.: Iedvesmojoties no IRBE knit projekta tapa rakstaina cepure - berete. Izmantoju  Drops Nord un Drops Delight ( krāsainais pavediens). Ļoti patika process, droši vien uzadīšu vēl kādu tik citās krāsās! Lai jauka ziema un ātrāk nāk pavasaris!

 • Anna V.

  Anna V.Novembris - Latvijas svētku mēnesis, kad suminām jubilāri - valsti, kad ceļam godā mūs tautas vērtības. Un ikdienā mums tās jāveido. Man tās bija - rakstains cimdu pāris. Tāds saulains pāris tumšajā rudens laikā. Raksts no grāmatas "Viss par cimdiem". Cimdi adīti no brūnas trīskārtīgas Limbažu dzijas un dzeltenas Turcijas pusvilnas. Izlietoti 76 grami dzijas. Pagaidām cimdi būs krājumos.