Big close Big arrow l Big arrow r
 • Decembra balvas ieguvēja Anna V.

  Anna V.Decembra cimdiem izvēlējos košas dzijas, lai taptu koši raksti. Tos atradu grāmatā "Latviešu cimdu raksti". Cimda rakstos satikās turku pusvilna un Limbažu vilna. Izlietoti 75 g dzijas. Cimdi valkātāju vēl gaida.

 • Dace M.

  Dace M.:  Mans 15. rakstaino dūraiņu pāris! Adīti no Limbažu un Teksrena divkārtīgās vilnas dzijas, 22x4 valdziņi, 1,5 mm adatas. Jau sen gribēju uzadīt cimdus ar Ūsiņa zīmēm, bet ne vienkārši adīšanas pēc - gribēju atrast konkrētu valkātāju un adīt ar nodomu. Ūsiņa zīme un sietiņš ir izteikti vīriešu aizsargzīmes, jo īpaši noderīgas tiem, kas daudz ceļo. Kāds mans bijušais kolēģis izteica vēlēšanos pēc rakstainiem dūraiņiem - viņš bija ideāls kandidāts, lai valkātu šādus cimdus, jo viņa darbs ir saistīts ar ceļošanu. Šis bija īsts iedvesmas darbs! Saliku krāsas, sakārtoju rakstu un adīju ar sajūsmu! Šie cimdi, kas tapuši Cēsīs, par savām mājām sauks Prāgu. Lai Jums jauks šis svētku laiks un laimīgs Jaunais gads!

 • Ilva P.

  Ilva P.: Ziemā šoreiz tādi vienkārši cimdiņi ar pīņu rakstiņu tapa draudzenei.

   
   
 • Aija J.

  Aija J.Decembra cimdu parādē lai piedalās latviešu rakstainie cimdi. Raksti no Mirdzas Slavas grāmatas "Latviešu rakstainie cimdi". Izmantota divkārtīgā Limbažu dzija un 1,5 mm adāmadatas. Dzija krāsota ar augiem. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

 • Inta Z.

  Inta Z.: Decembra cimdi ir tik balti ka tikko uzsnigušais sniegs un tik silti, lai varētu pikoties ar baltajām sniega pikām. Cimdiņus pasūtīja dubultus un ar pīnēm, oderīti adīju atsevišķi. Dzija izmantota sniegbaltā merino vilna. Lai balti, klusi un mierīgi Ziemassvētki Jums un visiem Jūsu tuvajiem un mīļajiem!

 • Inese G.

  Inese G.: Decembrim pēdējie mirkļi. Līdz ar decembri aiziet arī gada atlikušās dienas. Svētki lieliem un maziem, arī eglītei, jo tieši pie viņas gulst dāvaniņas - arī mans decembra adījums. Sen nebiju adījusi tādu pasūtījumu - cimdiņus ar cepurīti. Lai silti nēsātājam! Tapuši Jēkabpilī. Lai radošām idejām bagāts Jaunais gads! 

 • Elīna H.

  ElīnaH.Laimīgu 2019. gadu - jaunām idejām, skaistām dzijām un ērtām adatām pilnu! :)    Decembrī uzadīju biezos dūraiņus, ko valkāt aukstās, aukstās ziemas dienās - no islandiešu Lettlopi dzijas. Neapšaubāmi silti cimdi. Vāvere par godu aizejošajam gadam un Latvijas gada dzīvniekam, ozollapa par godu manām mājām. Vispār jau varēju ņemt mazlietiņ resnākas adatas par 3 mm, bet nu kā ir, tā ir. CImdi man der :) 

  Lai prieks adīt!
 • Antonija S.

  Antonija S.Cimdi darināti no dažādu krāsu dziju atlikumiem, mācoties čiekuriņu rakstu.Izlietojās 60 gramu dzijas, izmantotas adāmadatas nr. 2.Cimdi domāti sev.

 • Vija P.

  Vija P.Cimdi ir adīti no vairāku krāsu vilnas dzijas. Dziju vasarā krāsoju ar dabīgiem pļavu augiem-zeltenēm,strutenēm,zeltslotiņām.Izlietojās 66 grami dzijas.Cimdi adītI ar Nr.1,75 adāmadatām čiekuriņu rakstā. 

 • Gunita V.

  Gunita V.Izpildot decembra konkursa noteikumu, dalos ar Ziemassvētku vecīša maisiņam tapušajiem cimdiem. Decembris mūs visus iepriecināja ar baltiem, sniegotiem Ziemassvētkiem. Cimdi šoreiz man sanāca ļoti pieskaņoti - maigi gaiši pelēki, pūkaini un silti. Iizmantoju Rellana Garne Flotte Socke 6 fach 75% vilna, 25% poliamīds, 150g/375m, krāsas kods 2155, izlietots 64g dzijas un Midara Kid mohair 85% mohēra, 15% poliamīds, 25g/250m, krāsas kods 010 - balts, izlietots 16g mohēras. Adatas - 2,5 mm.