Big close Big arrow l Big arrow r
 • Signe D.

  SigneD.: Šajā mēnesī ir tapuši cimdiņi- Mīlēt by Ysolda Teague, kad ieraudzīju Ravelry, sapratu, ka gribu! Nu adīt aprīlī cimdus! Izmazgāšu un noglabāšu kastē Ziemassvētku dāvanām! Zeķu dzija , kazlēna mohēra , un ir! Cimdos man patīk tikai nobeigums! Tāpēc uzadīju cimdus! 2,5 adatas 
 • Gunita V.

  Gunita V.Rakstainās zeķes tapa no Rellana Garne Flotte Socke 6-fach uni 6-kārtīgās zeķu dzijas (75% vilna, 25% poliamīds), 150g/375m, krāsas kods 2155, izlietots 95g dzijas un Rellana Garne Flotte Sock Winterwald 6-fach superwash 6-kārtīgās zeķu dzijas (75% vilna, 25% poliamīds), 150g/375m, krāsas kods 7002, izlietots 75g dzijas. Adatas - 2,5 mm. 39-40izm., zeķes pagaidām bez īpašnieka. Gada dzīvnieks 2018 Latvijā ir vāvere. Manās zeķēs ir 8 vāveres. :) Ravelry projekts - Metsaretket by Nina Laitinen

 • Anna V.

  Anna V.Aprīlī izadīju cimdus savā mīļajā kvadrātiņu rakstā. Pārskatot dziju krājumus, izvēlējos zaļo un dzelteno("Limbažu tīne"), gribēju izlietot arī dažu dziju atlikumus. Cimdi tika uzdāvināti mazdēla sieviņai, derēja kā uzlieti.

 • Daira J.

  Daira J.Aprīlī vēl bija sniegs, tādēļ nolēmu adīt zeķes. Šīs beidzot ir zeķes man. Pirms tam ir adītas par mazu, tās manai meitai, tad par lielu - tād mammai... šoreiz patiesi der man! :) Lai būtu interesantākas, sānos ielaidu rīsu rakstu. Dzija 50%vilna, 50%akrils, 4.izmēra adatas. Der 41.izmēram.

   

 • Elīna H.

  Elīna H.: Re, nu - aprīlī tapa vāverzeķes adītājkompānijas draudzenei. Vāvere ir Latvijas 2018. gada dzīvnieks, un vispār - lai top 100 vāveres Latvijas simtgadei!
  Šis mans otrais vāverzeķu pāris, joprojām domāju, ka apraksts ir feins un vāveres smukas. Šoreiz ceriņkrāsas vāveres, tādu dziju īpašniece izvēlējusies. 3. Nr. adatas un Flotte Socke seškārtīgā zeķu dzija.
 • Modra S.

  Modra S.: Pirmo reizi adīju zeķes ar sirsniņu rakstu, jo līdz šim šie raksti nebija tie, kurus rodas vēlēšanās uzadīt. Taču šis ieinteresēja, un nu rotā 38 izmēra zeķes, kuras adītas no dažādām alpakas vilnas dzijām ar trešā numura bambusa adatām.

 • Ilva P.

  Ilva P.: Šoreiz varu teikt pirmo reizi, jo pirmo reizi adīju lakatu un vēl mežģīņadījumā, protams ļoti daudz kļūdas sanāca, jo mācījos, tagad zinu, kas citreiz jādara savādāk, šoreiz laikam īsti netrāpīju ar dzijas, adatu un raksta izvēli, tāpēc adījās ļoti lēni, vienubrīd pat domāju, ka nepabeigšu.

 • Inta Z.

  Inta Z.: Šī mēneša zeķes ir īpašas ar izvēlēto dziju, tās ir adītas no pavediena, kura sastāvā ir nātru šķiedra. Tātad sastāvs 70% vilna, 30% nātru škiedra, 50 gramos 185 m, kaut gan pēc sajūtām pavediens likās tievāks, bet stiprs gan, jo pārraut ar rokām nevarēja.

 • Iveta L.

  Iveta L.: Kārtējās zeķes no Regia dzijas. Labi, ka ražotājs piedāvā zeķu dzijas līniju
  Perfekt Pair. Adījums neveido rakstu, bet gan krāsu pārejas. Ideāls risinājums tiem,
  kam svarīgi lai abas zeķes būtu perfekti vienādas. Adītas ar 2.5 mm adatām. 
  ​​​​​
 • Inese G.

  Inese G.:  Jau aprīlis beidzas. Somēnes uzadījās zeķītes ar saulainiem auseklīšiem. Dāvana ceļos uz Rīgu. 38 izm., dzija Sekerim bebe. Adīšanas procesā paciemojās Rīgā un Sabilē.

 • Anna V.

   

  Anna V.: Aprīļa darbiņš bija uzadīt darba kolēģim zeķes. Viņš man atgādāja Maxima maisiņu ar dažādu dziju, gan sastāva ziņā , gan rupjuma ziņā. Tad nu bija lielā tīšana , rupjuma un krāsu saskaņošana, un adīšana. Pamatā bija pusvilna, izmērs 42. Interesantākais bija tas, ka dzija daži kamoliņi tika uztīti uz avīzes bumbiņas, avīze no 1991.gada. Sapratu, ka ne jau man vienai ir kāmja dzijas krājumi. Daļu no darba procesa atrādu.
 • Taiga Z.

  Taiga Z.: Aprīlī prasīties prasījās uzadāma dzeltena 8/1 vilna, suvenīrs no brauciena uz Igauniju. Tad nu izaicināju sevi sacerēt tai mežğīņu lakatiņu. Izdevās sasniegt iecerēto rezultātu - vieglu un gaisīgu kā aprīļa saules pieskārienu. 
  Aade long 8/1, apmēram 70 grami ,2.5 adatas.

 • Dzidra B.

  Dzidra B.: Pēdējā brīdī vēl gribu pagūt nosūtīt savu lolojumu ... Cepure tapa tāpēc , ka ļoti loti patika skaistā Pāces dzija. Rakstu no igauņu košajiem rakstiem jau sen biju piefiksējusi , tikai bija attiecīga dzija jāatrod .... Gan uz nākošo ziemu tiks arī pie nēsātājas !

 • Austra M.

  Austra M.: Aprīlis paskrējis ar projektu, kas izvērtās krietni interesantāks, kā biju domājusi. Šie cimdi tiek adīti vīram. Viņa izvēlēts raksts (M. Grasmanes grāmata, Gramzdas cimdi) un krāsas. Procesa bilde svarīga - pirmā reize, kad mēģinu izstrādājuma izmēru koriģēt ar adatu izmēra maiņu. Vispirms adīju ar 2.00mm, tad ar 1.50mm, bet sapratu, ka vajadzētu tieši pa vidu, kas noveda pie 1.75mm adatu iegādes (par ko kādreiz vīpsnāju - ko gan tik mikroskopiska atšķirība var mainīt?). Bildē 1.5mm un 1.75mm paraugi, 2.00mm jau bija izārdīts.
  Ar to vēl nebija gana - tā kā šie ir mani pirmie dūraiņi vīrieša rokai, īsts izaicinājums bija saprast, cik gara kura daļa, cik liels īkšķis utt. Pāris reižu šo to pāradīju, bet rezultāts labs. Visbeidzot pēdējā cīņa ar īkšķi, kas šoreiz gāja vieglāk kā janvāra cimdos - darbs dara darītāju :)  Žēl, ka nepaguvu nobildēt šodien cimdus baltu vizbulīšu pudurī, lai uzsvērtu to, ka ratus taisa ziemā, bet ragavas - vasarā :) 
  Jau rīt cimdi tiks uzdāvināti vīram dzimšanas dienā.