Big close Big arrow l Big arrow r
 • Austra M.

  Austra M.: Maijā atkal zeķes - gandrīz vai tematiskas, jo izmantots kaut kad ziemā internetā noskatīts lapiņu raksts (plaukstošajām lapām par godu). Dzija vēl aizvien no krājumiem, ko jau izmantoju februāra zeķēs, izskatās, ka iznāks vēl trešais pāris. Šīm zeķēm pagaidām ir tikai teorētisks īpašnieks, jo tās ceļos uz Ziemassvētku dāvanu krājumiem.

 • Anna V.

  Anna V.: Tā kā aprīlī darba kolēģim uzadīju zeķes viņam pašam, kāpēc tad neuzadīt viņa mīļotajām sievietēm? Tā arī sieviņa un meita tika pie zeķītēm. Dzija - pusvilna, adīju savā ,mīļotajā rakstā.

 • Modra S.

  Modra S.: Maija mēnesim atkal tika darinātas zeķes, 100% alpakas vilnas dzija, izmērs 38, adatas Nr. 2,5.

 • Elīna H.

  Elīna H.: Maijā uzadīju pīņainas zeķes no seškārtīgas zeķu dzijas ar 2.75 mm adatām. Raksts no grāmatas "New Directions in Sock Knitting", kaut gan šajā aprakstā neko īpaši jaunu neredzēju. Bet pīne ir skaista! Reti tā daru, bet šoreiz ņēmu no zeķu dzijas ārā krāsu, kas, man šķiet, tomēr traucēja. No šīs dzijas jau biju adījusi zeķes, tāpēc zināju, kā tās tumšākās krāsas strīpas izskatās. Nu jādomā, kur izmantot to tumšāko krāsas mazos kamoliņus.
  Ļoti saulainas zeķes, ko laikam likšu Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā. Jauku pavasari!
 • Ilva P.

  Ilva P.: Nosūtu maija darbiņu, šoreiz ilgi nevarēju izdomāt kādu darbiņu radīt, bet tad acerējos par gadu atpakaļ tapušo cepuri un cimdiem enterlak tehnikā, kuriem biju nolēmusi uzadīt klāt arī apaļšali, tad nu šoreiz tā.

 • Inese G.

  Inese G.: Mani mīļie jaunieši gatavojas skaistākajam brīdim savā dzīvē. Ļoti vēlos, lai paliktu siltas un mīļas atmiņas. Tā tapa mans " mīļumcimdiņš". Rakstam izvēlējos Kokneses cimdu rakstu. Vilna 100% Cimdiņš adījās ceļā uz Rīgu un Dobeli.

 • Anna V.

  Anna V.: Maija darbiem pievienoju savus smalko ziediņu cimdus, kas ziemā būs ļoti silti, jo adīti maija karstākajās dienās. Dzija - Turcijas(pusvilna) un Latvijas(Limbažu vilna) sadarbība. Īpašniece cimdiem jau arī ir. Adīti Krustpils novadā.

 • Taiga Z.

  Taiga Z.: Maijā, cilājot kāmja krājumus, atradās Aade Long 8/1 dzija, krāsa Festival, un es nolēmu no tās uzadīt lakatu. Arī lakata raksts https://www.ravelry.com/patterns/library/the-nano-oya sen jau gaidīja rindā un tā nu tapa lakatiņš. Adījās ātri, raksts vienkāršs, bet interesants. Dzija Aade Long 8/1, 3mm adatas, adīts Rīgā
 • Inta Z.

  Inta Z.: Maija zeķes, košas kā pats ziedoņmēnesis, uzziedējušas no Zauberball Crazy, un turpina ziedēt un gaidīt zeķu valkāšanai piemērotāku laiku.

 • Iveta L.

  Iveta L.Labākā nodarbošanās 30 grādu karstumā ir adīt zeķes. Šoreiz jau veidoju krājumus nākamajai sezonai. Regia zeķu dzija, 2.5mm adatas. 

 • Gunita V.

  Gunita V.: Maija zeķes tapa košas jo košas.. Zeķes adītas no 4-kārtīgās Regia zeķu dzijas, krāsas kods 06617. 2mm adatas, valkātāja pagaidām nezināma, ~ 40izm. 

 • Brigita T.

  Brigita T.: Šīs zeķes tapušas no Manos Del Uruguay zeķu dzijas Alegria (tonis a9012 caracas). Parasti zeķes adu ar 2.0mm adatām, bet šai dzijai likās tomēr piemārotākas 2.25mm adatas un līdz ar to beidzot izdevās izmēģināt, jau kādu laiku atpakaļ iegādātās, Chiao Goo zeķadatas.  Zeķes sāktas adīt no purngala un garums tieši tāds, lai uz abām zeķēm aizietu viss kamols. Musturs no pavecāka Pom Pom žurnāla (https://www.ravelry.com/patterns/library/silver-birch-3 ). Ļoti patika strādāt, gan ar šim adatām, gan ar ekskluzīvo zeķu dziju un sarežģītās pīnes ne mirkli neļāva atslābt!