Big close Big arrow l Big arrow r
 • Jūnija balvas ieguvēja Gunita V.

  Gunita V.Rakstainās zeķes tapa no Rellana Garne Flotte Socke 6-fach uni 6-kārtīgās zeķu dzijas (75% vilna, 25% poliamīds), 150g/375m, krāsas kods 2155, izlietots 105g dzijas un Rellana Garne Flotte Sock Winterwald 6-fach superwash 6-kārtīgās zeķu dzijas (75% vilna, 25% poliamīds), 150g/375m, krāsas kods 7005, izlietots 67g dzijas. Adatas - 2,5 mm. 39-40izm., zeķes pagaidām bez īpašnieka. Gada dzīvnieks 2018 Latvijā ir vāvere. Manās zeķēs ir 8 vāveres. :) Ravelry projekts - Metsaretket by Nina Laitinen   Lai saulaina atlikusī vasara!

 • "Tējotāju klubiņš"

  "Tējotāju klubiņš": Esam ārzemju latvieši no Birmingemas. Šeit izveidojusies latviešu biedrība "Sakta " un viņas paspārnē darbojas senioru " Tējotāju klubiņš" , kura dalībnieki pārsvarā ir vecmāmiņas un vectētiņi. Saktai izveidojies deju kopa, kura šogad piedalīsies Dziesmu un deju svētkos. Un tējotāju klubiņam radās projekts noadīt zeķītes visām dejotājām. Neviens neesam profesionālis, bet kā jau īsti latvieši zinam kā rīkoties ar adatām un savas ğimenes varam apadīt. 
 • Grieta G.

  Grieta G.manas nesarežģītās siltās garās ziemas zeķes. 76g Schoppel Zauberball Crazy, 105g Schoppel Admiral 4-ply. Mans pirmais Zauberball testa adījums.

 • Inta Z.

  Inta Z.Jūnija zeķes adītas no kokvilnas diega Midara INDIGO dabīgi balta krāsā ar adatām Nr.2. Rakstiņu izvēlējos ar joslām, lai vieglāk veikt sašaurinājumu. Zeķēm būs atbildīgs darbs un gods piedalīties Dziesmu un deju svētku gājienā! Lai jauka vasara!

 • Ilva P.

  Ilva P.: Šoreiz krāsainas zeķes no plānās Tīnes vilnas dzijas, ideja nošpikota raverly, man iepatikās un tapa mana versija.

 • Anna V.

  Anna V.Sveicināti Jāņu dienā, kād līst sengaidītais lietus! Manas jūnija zeķes ļoti vīrišķīgas - gan krāsās, gan rakstos, jo lietotājs būs vīrietis. Dzija gan Latvijā, gan Turcijā ražota. Gaiši brūnā - krāsota Lieldienu olu sīpolu mizu novārījumā.Raksti no M.Slavas "Latviešu rakstainie cimdi". Svars 146 g. Adītas Atašienē.

 • Inese G.

  Inese G.Saņēmu pasūtījumu baltām mežģīņu zeķītēm. Pasūtījums tapa pāris dienās, jo Dziesmu svētki jau klāt! Paguvu!!! Smalka vilnas dzija,2. izm,adatas. Zeķītes tapa Jēkabpilī. Lai labi nēsājas!

 • Brigita T.

  Bigita T.: Šī zeķu dzija MONDIN (100% portugāļu vilna) no RETROSARIA ROSAPOMAR pie manis nonāca kā dāvana no labas draudzenes. Ļoti patīk gan krāsu tonis, gan dzija uz tausti. Skaidrs bija viens, ka no šīs dzijas gribas adīt zeķes  ar mežģīņu rakstu. To arī centos izdarīt. Adījas viegli un ātri un zeķes jau tika notestētas Līgo vakarā!

 • Iveta L.

  Iveta L.: Kad pa gadiem ir sakrājušies daudz mazu kamolīšu,tad šis raksts ir lielisks veids kā tos izadīt. Regia fluormania un vienkrāsainā Regia. Adatas Nr.2.5 mm.

 • Modra S.

  Modra S.: Aizrāvusies ar citām nodarbēm, zeķu adīšanu atliku un atliku... Tomēr paspēju gan! Uzadījās garākas kā parasti, bet ne pusgarās. 38. izmērs, KnitPro Nr. 3 adatas, 100% alpakas dzija. Ziemā būs silti.:)

 • Dace M.

  Dace M.: Jūnija zeķes adītas Dziesmusvētku noskaņās no lina un kokvilnas sajaukuma pienbaltā krāsā un 2 mm adatām. Šīs ir manas otrās pusgarās mežģīņzeķes. Vai nu tāpēc, ka dziju liku 2 kārtās, vai tāpēc, ka saadīšana visu laiku uz vienu pusi, zeķes stipri sagriezās pa spirāli. Īpaši nepārdzīvoju, jo uz kājas tās var atkal izlīdzināt. Vai tās ieraudzīs Dziesmusvētku gājienu, vēl nezinu, jo es laikus nepadomāju par piemērota izmēra apaviem - šobrīd tās ietilpst tikai ziemas zābakos vai pastalās, bet ne vieni, ne otri nav piemēroti, lai vasaras vidū kājām ietu cauri visai Rīgai.

 • Elīne H.

  Elīna H.:  Priekšpēdējā jūnija dienā pabeidzu adīt šo zeķu pāri. Kaut kā īsti ātri šoreiz negribēja tapt gatavas, kaut iemesla tam nebija, ja nu vien tas, ka vēl trīs citi adīkļi iesākti.vReiz atlaižu laikā pirkta zeķu dziju, 2 mm adatas (šobrīd esmu pārvērtusies par īstu ciešadītāju, uzmetu 72 valdziņus, tā tik vien der manai kājai!), raksts no Ravelry - Mystery Knit A Long, proti, zeķu apraksts tiek publicēts pamazām pa gabaliņam mēneša garumā, vienu reizi nedēļā. Sākot adīt, nezini, kāds tad būs gala rezultāts. Reti tādos projektos piedalos, bet ir daži dizaineri - aprakstu radītāji, no kuriem var sagaidīt tikai skaistas zeķes, tad adu arī tā, ka nezinu, ko īsti adu.

 • Austra M.

  Austra M.: Pašā pēdējā jūnija dienā pabeigtas tautiskās zeķes, kuras kopā ar mani pašā pirmajā jūlija dienā dosies Dziesmu un deju svētku gājienā. Jau ļoti sen gribēju uzadīt pusgarās tautiskās zeķes, beidzot tam saņēmos un, izrādās, nemaz nebija tik grūti. Rakstu izvēlējos tādu, lai samērā viegli varētu samazināt zeķes platumu. Izmantota dzija Drops Fabel (off white), forši košās KnitPro Zing 2,5mm adatas.

 • Antonija S.

  Antonija S.: Zeķes adītas no Ogres vilnas dzijas baltā un pelēkā krāsā, 100gr.,adāmmadatas nr. 2,5. Sanāca 38.izmērs.

 • Vija P.

  Vija P.: Zeķes adītas no vilnas dzijas un mohēras salikuma pīņu rakstā. Papildinātas ar mazām pērlītēm. Izlietojās 100 grami dzijas,38. izmērs,adāmmadatas nr.2.5.

 • Anna V.

  Anna V.: Jūnijā uzadīju baltas zeķes. Karstā laikā domas bija par sniegu, tāpēc tapa baltas zeķes. Rakstu ņēmu no Rokdarbu vācelītes. Pabeigtas tika netālu no Rideļiem Līgo dienā. Tiks dāvinātas vedeklai.

 • Dzidra B.

  Dzidra B.: Pēdējā brīdī paguvu pabeigt zeķes , lai vēl ietiktu konkursā ... Zeķes adītas no neatkārtojami skaistajām Pāces dzijām. Ornamentus aizņēmos no   Līnas  Meresmā ** Tamborētās mežģīnes** izdevuma. Mans darbiņš nonāks augusta jubilāres dāvanu maisā .