Big close Big arrow l Big arrow r
 • Ilva P.

  Ilva P.: Šoreiz, viens no maniem jūlija darbiem - cepure, koši zaļā - nometnes krāsā, tamborēju priekš nometnes, kur darbojos kā brīvprātīgais palīgs, bet tā kā neizdevās tik smuki iestīvināt malas, kā vēlējos, tad cepure priekš  pludmales.

 • Inese G.

  Inese G.: Laiks kā tropu joslā, un adīšana neiet tik raiti kā gribētos. Esmu pārliecināta, ka katrs adījums, kas tapis šajā laikā, ziemā sildīs ļoti ļoti, jo tajā ieadīts tik daudz saulītes. Arī man tapa saulainas mežģīņu zeķītes, kas aizceļoja uz Cēsīm. 

 • Gunita V.

  Gunita V.: Piedaloties kādas jaukas dizaineres šalles testa adīšanā, zināju, ka man top burvīgs darbs jūlija amu.lv konkursam. Šalli adīju no Laceball (100% merino) 800m/100g, krāsas kods 2168, adatas 2,5 mm, izlietoju 80g. Šalles augstums ir 60cm, iekšējās malas garums - 177cm, ārējās - 431cm. Noraukuma rindā valdziņu skaits bija 964. Tas bija īsts pacietības treniņš. :)

 • Inta Z.

  Inta Z.: Ragavas jātaisa vasarā, arī 32 grādu siltumā adām zeķes, jo ziemā noteikti noderēs! Pirmo reizi adīju šādu papēdi, noceltos un izadītos valdziņus adot pamīšus. Uz vienkrāsainas dzijas izskatās neslikti, noteikti izmantošu šo veidu vēl kādu reizi. Turpinām baudīt vasaru un adīt, adīt, adīt!!!

 • Anna V.

  Anna V.: Jūlijā, slēpjoties no karstuma, uzadīju cimdus, bet nu tie būs ļoti silti. Lielvārdes cimdu raksts no Grasmanes grāmatas "Latvieša cimds" tika izvēlēts, sakomplektējot esošo dziju, sarkanā un zaļā - Limbažu tīne, baltā - Turcijā ražota. Izlietoti 77 g dzijas. Cimdi varētu būt dāvana. Adīti Krustpils novadā.

 • Ilze P.

   
  Ilze P.: Nejauši uzadījās feins zeķu pāris. Testēju zeķu aprakstu, kas man lika iemācīties arī dažas jaunas ietas: adīt no purna, jaunu papēža veidu un tamborēt vēzīti. Dzija Fabel Long Print no DROPS, adatas 2,25mm, sanāca 38. izmērs un ~ 65g prieka. Pirmo reizi izmēģināju adīt abas zeķes vienlaicīgi, un jāsaka, ka tā ir laba pieeja, kas jāievieš praksē.
  Kopumā sausais atlikums ir izteikti latvisks - dziju pirku latviešu dziju veikalā, adatas - pie jums amu.lv, apraksts ir latvietes, adījumu dizaineres Baibas Jautaiķes radīts. Kur nu vēl latviskāk? :) 

   

 • Iveta L.

  Iveta L. :Mans darbs ir ar cilvēkiem, tāpēc nākas dzirdēt daudz dzīves gudrību. Sirmās tantiņas, redzot, ka es šinī karstumā adu zeķes saka, ka zeķes jāada vasarā - tad būšot siltākas. Tā nu tapušas saules siltuma pielietas īpaši siltas zeķes nākamajai ziemai.  Dzija - Regia. Adatas - 2.5mm.

 • Elīna H.

  Elīna H.: Pienākusi pēdējā jūlija diena, un te nu mani igauņu dūraiņi, iesaukti par broilercimdiem. Kaut vispār jau laikam ērgļi vai fēniksi.
  Pirms dažiem gadiem nopirku komplektu ar dzijām un rakstu igauņu amatnieku tirgū Tallinā, sāku adīt, nesapratu, ko darīt, jo pirkstaiņiem man tie sanāca krietni par garu. Nostāvēja plauktā. Iepriekšējā vasarā adītāju nometnē sarunājām, ka līdz šī gada nometnei pabeigšu. Kas cits atlika - jūlijā ķēros klāt un pabeidzu savus košos broilercimdus. 1,5 mm adatas, 82 valdziņi, nākamos, ticamāk gan, latviešu cimdus, adīšu ar 1,25 mm adatām, lai vēl smalkāki.