Big close Big arrow l Big arrow r
 • Elīna H.

  Elīna H.Ak, tu mīļais Augustiņ... Nu jā, te viņš ir, vasaras pēdējais mēnesis, jau pari pusei. Mans vasaras atvaļinājuma adījums ir lakats - tai pašā divkrāsu patentadījumā. Apraksts no Ravelry krājumiem, bet dzijas sev uzdāvināju Ziemassvētkos jaukākajā Viļņas dziju veikalā. Tur saimniece jau bija salikusi šādu komplektu lakatam divkrāsu patentadījumā - Drops Alpaca kamoli trīs krāsās un Araucania Botany Lace, atlika vien izdomāt, kuru aprakstu izmantot. Dzijas skaistas, raksts arī, prieks adīt! Žēl tikai, ka nav viegli bildējams :) Nosūtu arī bildi, kurā lakats redzams no kreisās puses - abas puses ir labi skatāmas.

 • Inta Z.

  Inta Z.Jau 5.reizi Kurzemes pusē notika domubiedru (adatu māsu), visu gadu gaidīta, satikšanās, lai dalītos pieredzē, smeltos jaunas idejas, ar gada laikā sacakotā pūra izrādīšanu. Ikreiz nometne ir ar kādu uzdevumu, šogad adījām pusgarās zeķes. Tā savas augusta zeķes missoni rakstā adīju Mazirbē no Regia zeķu dzijas, ieadot silto vasaras saulīti, jūras šalkas un jauko atmosfēru, kas tur vienmēr valda.

 • Ilva P.

  Ilva P.Augusts paskrēja tik ātri, ka pat attapties nevaru. Šoreiz pēc draudzenes vēlmes tapa bezpirkstu cimdi no siltas (40% vilna, 60% alpakas vilna) dzijas, lai izskatā nebūt smagnēji, izvēlējos kobinēt labiskos un kreiliskos valdziņus un mežģīnadījumu, ideju smēlos raverly.com, bet pielāgoju savām vajadzībām. Nākotnē taps papildinājums.

 • Gunita V.

  Gunita V.Augustā pabeidzu Addition šalli. Tas bija Ravelry kopadīšanas projekts. Es izvēlējos šo šalli adīt no 4-kārt. Regia zeķu dzijas. Adatas 3mm, izlietoju 280g dzijas. šis lakats tika adīts daudzās vietās - gaidot dažādās rindās, arī vienkārši baudot burvīgos vasaras vakarus. :)

   

 • Inese G.

  Inese G.Vasara aizsteidzas, pamāj ar siltu saules staru. Nemanot pagājis augusts,arī atvaļinājums. Kā katru gadu, arī šogad, viesojos Horvātijā. Tur arī tapa zeķu pāris saulainās krāsās. Tur arī sildīs kājas bezgala jaukai horvātu sievietei Istras pussalā. Pasūtītājs vēlējās mežģīņu valnīti - tā arī tapa. Zeķītes adījās Trogirā, aizbrauca uz Opātiju. Lai silti!

 • Iveta L.

  Iveta L.Arī es tur biju. Zivis ēdu, kūku ēdu. Pavadīju četras neaizmirstamas atpūtas dienas ar adāmadatām jaukā adatu māsu kompānijā. Saule, jūra un pozitīvas emocijas. (Kurzemes piektais adītāju saiets).  Tā kā tēma bija pusgsrās zeķes arī man piespiedu kārtā tās bija jāada. Vēl viens mēģinājums izadīt mazos Regia dziju kamolīšus. Adatas Nr.2.5