Big close
Adām kopā 2018 

 

Šogad mēs neaicinām, bet IZAICINĀM! 

 Šis būs jau trešais amu organizētais adīšanas maratons, tāpēc ir īstais laiks izkāpt no ierastās komforta zonas, t.i. no vienkāršiem adījumiem pāriet pie krāsainākiem, rakstainākiem un sarežģītākiem.

  

 

  

 

       2018.gadā  amu komanda aicina piedalīties adīšanas maratonā visa gada garumā, adot zeķes, cimdus, cepures un šalles/plecu lakatus! Variet apadīt sevi, radus vai draugus! Variet adīt saskaņotus vai katru mēnesi savādākus adījumus. Gada izskaņā Jums būs 12 ļoti laicīgi sagatavotas Ziemassvētku dāvanas, vai arī 12 ĪPAŠI adījumi, kas radīti Latvijai nozīmīgajā 2018. gadā!      

      Šī gada īpašie noteikumi – pirmkārt, adījumam jābūt pieaugušo izmērā. Otrkārt, iesūtītajiem foto jāpievieno apraksts par adījumu un/vai tā tapšanas procesu (piem., kam darinātas, kur, kāpēc, vai kādu citu Jums būtisku informāciju par adījumu vai adīšanas procesu, utt.). Un pats galvenais, treškārt, adījumiem jābūt vai nu ar krāsainiem (vismaz ar 2 krāsu dzijām) rakstiem, vai  ar pīnēm vai nu mežģīņrakstos!

 Tātad:

 1. Katru mēnesi gaidām divus uzadītā izstrādājuma foto (viens foto - adījums, tapšanas procesā, otrs – jau gatavs valkāšanai) un aprakstu par to.
 2. Foto, aprakstu, kā arī Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi nosūtiet uz info@amu.lv un tos varēs aplūkot www.amu.lv sadaļā “ADĀM kopā”. Savukārt, Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi saglabāsim drošībā un izmantosim tikai saziņai ar Jums.     
 3. Adīšanas maratona laikā notiks četras balvu izlozes, kurās būs iespējams piedalīties, uzadot īpašo uzdevumu: 
  • martā– cepure (krāsaina, rakstaina, ar pīnēm, vai mežģīnrakstos); 
  • jūnijā – zeķes (krāsainas, rakstainas, ar pīnēm, vai mežģīnrakstos); 
  • septembrī– šalle vai lakats (krāsaina, rakstaina, ar pīnēm, vai mežģīnrakstos);
  • decembrī – cimdi (krāsaini, rakstaini, ar pīnēm, vai mežģīnrakstos).
 4. Balvu izlozē piedalās tie, kas līdz konkrētā mēneša pēdējās dienas pusnkatij ir iesūtījuši abus foto, aprakstu un ir ievērojuši noteikumus. Par izlozi un uzvarētāju ziņosim amu mājaslapā un soc.tīklu profilos, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.