Big close

apmaksa

  •  preces un piegādes cenas ir norādītas ar 21% PVN.
  •  ja pasūtījumu veic pircējs ārpus ES robežām un arī piegādes adrese atrodas ārpus ES robežām, preces tiek apliktas ar 0% PVN. precīzas izmaksas tiek aprēķinātas, noformējot pasūtījuma grozu. 
  •  piegādes izmaksas tiek apliktas ar 21% PVN neatkarīgi no pasūtītāja atrašanās vietas un piegādes adreses.

 

apmaksas veidi:

  • priekšapmaksas rēķins,
  • apmaksa ar norēķinu kartēm,
  • apmaksa PayPal maksājumu sistēmā (sīkāku informāciju par PayPal meklē šeit  www.paypal.com ).

iepirkšanās kārtība:

1. interneta veikalā izvēlieties produktus un pievienojiet tos pirkumu grozam, izmantojot spiedpogu „pievienot grozam".

2. kad visi izvēlētie produkti ir ievietoti pirkumu grozā, ejiet uz sadaļu "grozs" augšā, lapas kreisajā  stūrī.

3. sadaļā "grozs" pārliecinieties par preču groza satura pareizību, ja nepieciešams labojiet preču daudzumu un noteikti aizpildiet visu prasīto informāciju rēķina noformēšanai.

4. uzmanību! groza sadaļā "piegādes veids un vieta" obligāti norādiet vēlamo piegādes veidu (Latvijas pasts, Pasta stacija, OMNIVA vai DPD kurjers). Pasta stacijas un OMNIVA gadījumā norādiet izvēlētā piegādes termināla adresi.

5. izvēlieties norēķina veidu. Ja vēlaties saņemt priekšapmaksas rēķinu, tad kā norēķinu veidu izvēlieties "priekšapmaksas rēķins" un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins PDF formātā. 

 

    uzmanību! pirms norēķina veikšanas obligāti iepazīstieties ar www.amu.lv piegādes/apmaksas un atteikuma tiesību izmantošanas noteikumiem. 

 

6. nospiežot pogu "samaksāt", Jūs tiksiet novirzīts uz karšu datu un maksājumu apstrādes sistēmu PayPal. 

7. ja maksājums ir bijis veiksmīgs, tad Jums tiks parādīts attiecīgs paziņojums un uz e-pastu saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu.

8. rēķina oriģināls tiks nosūtīts kopā ar preci.

 ***

    uzmanību! gadījumā, ja nav saņemts automātiskais apstiprinājums par pasūtījumu, tas nozīmē, ka pasūtījums līdz galam nav noformēts, tika uzrādīta nekorekta e-pasta adrese, vai automātiskais paziņojums ir nonācis Jūsu e-pasta „SPAM" sadaļā.