Big close

apmaksa

  •  preces un piegādes cenas ir norādītas ar 21% PVN.
  •  ja pasūtījumu veic pircējs ārpus ES robežām un arī piegādes adrese atrodas ārpus ES robežām, preces tiek apliktas ar 0% PVN. precīzas izmaksas tiek aprēķinātas, noformējot pasūtījuma grozu. 
  •  piegādes izmaksas tiek apliktas ar 21% PVN neatkarīgi no pasūtītāja atrašanās vietas un piegādes adreses.

 

apmaksas veidi:

  • priekšapmaksas rēķins,
  • apmaksa ar bankas maksājumu kartēm. Karšu maksājumus atbalsta Braintree payments (sīkāku informāciju skatīt www.braintree payments.com).
  • apmaksa PayPal maksājumu sistēmā (sīkāku informāciju skatīt šeit  www.paypal.com ). Sakarā ar problēmām mājaslapā, ja vēlaties veikt maksājumu Paypal sistēmā, lūdzu, dodiet mums ziņu un mēs izsūtīsim apmaksas pieprasījumu, vai arī veiciet maksājumu uz e-pasta adresi info@amu.lv. 

iepirkšanās kārtība:

1. interneta veikalā izvēlieties produktus un pievienojiet tos pirkumu grozam, izmantojot spiedpogu „pievienot grozam".

2. kad visi izvēlētie produkti ir ievietoti pirkumu grozā, ejiet uz sadaļu "grozs" augšā, lapas kreisajā  stūrī.

3. sadaļā "grozs" pārliecinieties par preču groza satura pareizību, ja nepieciešams labojiet preču daudzumu un noteikti aizpildiet visu prasīto informāciju rēķina noformēšanai.

4. groza sadaļā "piegādes veids un vieta" norādiet vēlamo piegādes veidu (Latvijas pasts vai OMNIVA). OMNIVA gadījumā norādiet izvēlētā piegādes termināla adresi.

5. izvēlieties norēķina veidu:

       - ja vēlaties saņemt priekšapmaksas rēķinu, tad kā norēķinu veidu izvēlieties "priekšapmaksas rēķins" un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi kopā ar pasūtījuma apstirprinājumu tiks nosūtīts rēķins PDF formātā.

       - ja izvēlaties norēķināties ar bankas maksājumu karti, tad kā norēķinu veidu izvēlieties "ar bankas karti", ievadiet prasīto informāciju - kartes numuru, CVV kodu (tas atrodams kartes otrā pusē).

       - ja izvēlaties norēķināties ar Paypal, Jūs tiksiet novirzīts uz maksājumu apstrādes sistēmu PayPal. 

6. pirms pirkuma apstiprināšanas iepazīstieties un atzīmējiet, ka esat iepazinies ar www.amu.lv piegādes/apmaksas un atteikuma tiesību izmantošanas noteikumiem un nospiežat pogu "samaksāt". 

7. ja maksājums ir bijis veiksmīgs, tad Jums tiks parādīts attiecīgs paziņojums un uz e-pastu saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu.

8. rēķina oriģināls tiks nosūtīts kopā ar preci.

 ***

    uzmanību! gadījumā, ja nav saņemts automātiskais apstiprinājums par pasūtījumu, tas nozīmē, ka pasūtījums līdz galam nav noformēts, tika uzrādīta nekorekta e-pasta adrese, vai automātiskais paziņojums ir nonācis Jūsu e-pasta „SPAM" sadaļā.